format 15,5 x 14,5 cm
stron 12
oprawa twarda
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Konopnicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Maria Konopnicka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Setin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Setin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Papuzińska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Joanna Papuzińska |
Rachunkowość i finanse w gastronomii. Podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Górska-Warsewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hanna Górska-Warsewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
oprawa twarda
Małe, wesołe książeczki uwielbiane przez najmłodszych!. Proste przygody małych zwierzątek pomogą maluchom poznać mieszkańców wiejskich łąk i podwórek. Sympatyczne ilustracje, których autorką jest Agata Nowak, zauroczą każdego czytelnika. Idealne książeczki na wakacyjne wycieczki!
Kampanie II wojny światowej dzień po dniu
oprawa twarda
format 22,5 x 29,5 cm
stron 256
Obszerna i wyczerpująca publikacja składa się z dwóch części, poświęconych wojnie w Europie i Afryce Północnej oraz wojnie na Pacyfiku. W ramach poszczególnych rozdziałów autorzy wiarygodnie i szczegółowo analizują każdą kampanię. Czarno-białe i kolorowe zdjęcia, dokładne mapy oraz ilustracje zapewniają sugestywny i nieraz wstrząsający obraz wojny. Szczegółowe kalendaria ukazują, w jaki sposób przebiegała wojna dzień po dniu; od wybuchu konfliktu w Europie po katastrofalne w skutkach użycie broni atomowej w Japonii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Bishop, Chris Mcnab |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chris Bishop, Chris Mcnab |
Kąpielówki Andy2 M-106 czarne z czerwienią
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
Rajstopy Body Care Total Slim 20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Poznaję pierwsze angielskie słowa. Część 2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Kardynał Wyszyński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefan Kardynał Wyszyński |
Język angielski Repetytorium gimnazjalne + kod dostępu / Poziom podstawowy i rozszerzony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
stron 222
format 20 x 25 cm
oprawa broszurowa
Książka przedstawia życiorys Salvadora Dali (1904-1989), który jest ilustrowany reprodukcjami jego dzieł malarskich.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilles Neret, Robert Descharnes |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gilles Neret, Robert Descharnes |
Wesołe pojazdy na wsi. Malowanka z wierszykami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język rosyjski Moja wolszebnaja azbuka 1 ćwiczenia SP
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natalia Kowalska, Danuta Samek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natalia Kowalska, Danuta Samek |


_K49697.jpg)