| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gene Gutowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gene Gutowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julian Tuwim |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julian Tuwim |
Pieluchy tetra eco komplet CH-977
Puzzle maxi 24 elementy - Doc McStuffins 24445
Jakość zastosowanych materiałów i wyłączna technika druku gwarantują obrazy o przepięknych, żywych i przejrzystych kolorach.
Wymiary obrazka po ułożeniu: 68 x 48 cm.
Wiek: 3+.
Wychowanie zdrowotne w edukacji matematycznej dla klas 1-3 szkoły podstawowej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cezary Stypułkowski, Renata Flis |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cezary Stypułkowski, Renata Flis |
Wyspy marzeń. Od tropików po bieguny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antony Mason |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Antony Mason |
Imperium aplikacji. Niech technologia pracuje na Twój sukces
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chad Mureta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chad Mureta |
Religia Idziemy do Jezusa kl.2 podręcznik Edukacja wczesnoszkolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Snopek, Dariusz Kurpiński |
Ucz się sam. Język czeski dla początkujących
format 14 x 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | David Short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAST1275 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAST1275 |
Marka odzieży: Marko
Model odzieży: Anastacia M-341
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 80%, elastan 20%,
Druty: TAK
Fiszbiny pionowe: TAK
Kieszonki na wkładki: TAK
Miejsce zapięcia: tył
Odpinane ramiączka: TAK
Ramiączka Regulowane: TAK
OpisProducenta:
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz o konstrukcji bardotki
- biustonosz w modne groszki
- miseczki usztywniane
- pionowe fiszbiny boczne
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wypełnienie push-up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
- wygodne, klasyczne figi
- u góry ozdobny paseczek
- kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
- włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
- świetne zestawienie kolorystyczne
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: dwuczęściowy
Gwiazdy czytają- Szklana góra i inne bajki + płyta CD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Kąpielówki David2 M-109 czarno-jasno-niebieskie
| Rozmiar | Obwód poniżej pasa (na wysokości górnej części kąpielówek) |
| M | 80 - 84 cm |
| L | 85 - 88 cm |
| XL | 89 - 92 cm |
| XXL | 93 - 96 cm |
| XXXL | 97 - 100 cm |
| XXXXL | 101 - 104 cm |
Kopista Bartleby. Historia z Wall Street
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herman Melville |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herman Melville |
T-shirt Damski Model H-37-005 WHITE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Funk n soul |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI925X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVABI925X |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NEIL CROSS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | NEIL CROSS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mary Roberts Rinehart |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mary Roberts Rinehart |
365 porad dla rodziców. Jak uspokoić płaczące dziecko?
Oprawa broszurowa.
Strony 366.
Format 13,0x17,5 cm.
Każdy świeży rodzic ma przed sobą taki sam problem: jak przekonać dziecko, by przestało płakać. Niekiedy wydaje się to niemożliwe,ale tak naprawdę zadanie to okazuje się znacznie łatwiejsze - i mniej irytujące - niż możesz przypuszczać. Dr Julian Orenstein proponuje 365 sposobów na rozwiązanie całej gamy codziennych problemów dotyczących płaczu niemowlaków: od poważnych medycznych kwestii do zwykłej niewygody, potrzeby miłości oraz wielu, wielu innych. Zadaniem niniejszej książki jest pomóc rodzicom w zrozumieniu potrzeb dziecka i w poznaniu sposobów, jakimi one są wyrażane oraz domyślaniu się, co ten mały człowiek chce powiedzieć przez swój płacz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julian Orenstein |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julian Orenstein |

