24 zestawów prezentujących podstawowe elementy konwersacji w językach: angielskim, arabskim, bułgarskim, chińskim, chorwackim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, norweskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim, włoskim.Podręcznik podzielony jest na 32 rozdziały tematyczne, zawiera też informacje turystyczne i mapkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Efekt wirusowy w biznesie. Dlaczego pewne produkty i usługi zdobywają rynek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jonah Berger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jonah Berger |
Disney Wróżki. Dzwoneczek. Kolorowanka D 234.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1284 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AVA |
| Kod producenta | AVAFI1284 |
Kwiat śniegu i sekretny wachlarz
oprawa miękka
stron 351
Niezwykła historia dwóch Chinek laotong: przyjaciółek od serca, które - by zostać bratnimi duszami - musiały według tradycji posiadać wiele wspólnych cech. Lilia i Kwiat Śniegu urodziły się w tym samym czasie i tego samego dnia brutalnie skrępowano im stopy. Ich losy, wyznaczone przez chińskie zwyczaje, potoczyły się jednak odmiennie...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lisa See |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lisa See |
Puzzle 260 elementów - Portrait of an Angel
Wymiary obrazka 32 x 23 cm
oprawa kartonowa
format 14.8x14.0cm
stron 10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Próchniewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Próchniewicz |
1) Słowa i obrazki: młodsze dzieci, bawiąc się, łączą litery na planszy, a obrazki pomagają wymyślić słowa.
2) Kolory i żetony: starsze dzieci same układają słowa i próbują zestawić literki na kolorowych premiowych polach.
Gra przeznaczona:
dla 2 do 4 graczy, w wieku od 5 do 10 lat.
Koszulka Wild Nymph + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Wójcik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Wójcik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Czy wiesz, że standardowy układ Sudoku 9x9 ma 5,472,730,538 unikatowych rozwiązań? Dla porównania standardowa Kostka Rubika 3x3x3 ma tylko 1 rozwiązanie, ale za to 43,252,003,274,489,856,000 kombinacji, dzięki którym można do niego dojść.
Pudełko zawiera:
- plansza do gry
- 81 kolorowych płytek
- 45 specjalnych znaczników
- instrukcja z zadaniami oraz wskazówkami i metodami rozwiązywania zadań
Koszulka Charlie + stringi GRATIS!
| Rozmiar | 34/XS | 36/S | 38/M | 40/L | 42/XL | 44/XXL | 46/XXXL |
| Obwód w biuście | 82-84 cm | 85-87 cm | 88-90 cm | 91-93 cm | 94-96 cm | 97-99 cm | 100-102 cm |
| Obwód w biodrach | 84-86 cm | 86-90 cm | 91-95 cm | 96-100 cm | 101-105 cm | 106-110 cm | 111-115 cm |
| Długość | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 60 cm | 60 cm |
stron 294
format 14,5 x 21 cm
oprawa broszurowa
Podczas podróży z ojcem dwunastoletni Hans Thomas daje się wplątać w przedziwną historię. Jedząc bułeczkę od dorfskiego piekarza, łamie prawie ząb na zapieczonej w niej książeczce, która jest tak maleńka, że nie można odczytać liter bez użycia lupy. Hans Thomas ma odpowiednią lupę. Ale zaraz, zaraz. Przecież dostał ją od pewnego karzełka, dzień wcześniej niż bułeczkę z książeczką od piekarza z Drofu. Czy jest to spisek? Czy to sen?
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jostein Gaarder |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jostein Gaarder |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Gibas |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarosław Gibas |
Mam to na końcu języka... czyli wiersze wyjaśniające związki frazeologiczne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Szwajkowski, Elżbieta Szwajkowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Witold Szwajkowski, Elżbieta Szwajkowska |
BARBIELLA CHEMISE - KOSZULKA + STRINGI
Zwierzaki z lasu. Akademia Rymowania Przy Pomocy Naklejania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Drabik |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesław Drabik |
VEE - Skarpetki stretchowe, bezpalcowe
Enklawa/Patrol. Pakiet 2 książek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ann Aguirre |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ann Aguirre |

