| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Korczakowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Korczakowska |
Puzzle 3000 elementów Staroleśniański Staw, tatry, Słowacja
Wiek: 15+
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michał Staniszewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Michał Staniszewski |
100 Najwspanialszych Muzeów Świata.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Język polski To Lubię SP kl.5 podręcznik językowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Steczko, Krzysztof Wiatr, Zofia Agnieszka Kłakówna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Iwona Steczko, Krzysztof Wiatr, Zofia Agnieszka Kłakówna |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Kiwerski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jerzy Kiwerski |
Mali przyjaciele. Kaczuszka. Książeczka z naklejkami.
Oprawa broszurowa.
Strony 10.
Format 16,5x20,0 cm.
Książeczka na folii z naklejkami wielokrotnego użytku. Rodzic czyta opowieść o kaczuszce, a dziecko przykleja naklejki zgodnie z poleceniem, np. Kaczuszka jest głodna. Przyklej pojemnik z ziarnem; Przyklej rybki, które kaczuszka zobaczyła, nurkując w stawie. Przyklejanie naklejek według wskazówek autora pozwala dziecku współtworzyć opisane przygody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Bator |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Agnieszka Bator |
Niewyczerpane źródła. Myśli na każdy dzień.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Korwin-Szymanowski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grzegorz Korwin-Szymanowski |
Koszulka Gianna Czarna + stringi GRATIS!
| Rozmiar producenta | Zazwyczaj noszony rozmiar biustonosza |
| XS | 70A / 65B |
| S | 70B / 65C / 75A |
| M | 70C / 65D / 75B |
| L | 70D / 75C / 75D |
| XL | 80A / 80B |
| XXL | 80C / 85B |
| XXXL | 80D / 85C |
Podstawy konwersacji Norweski + mp3
Seria 24 zestawów prezentujących podstawowe elementy konwersacji w językach: angielskim, arabskim, bułgarskim, chińskim, chorwackim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, niemieckim, norweskim, portugalskim, rosyjskim, słowackim, szwedzkim, tureckim, węgierskim, włoskim.Każdy zestaw składa się z oprawionego w spiralę podręcznika oraz audio CD. Podręcznik podzielony jest na 32 rozdziały tematyczne, zawiera też informacje turystyczne i mapkę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Wybieramy narzędzia ogrodnicze. Ilustrowany poradnik.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Zakrzewski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marek Zakrzewski |
Oprawa twarda.
Strony 144.
Format 14,0x21,0 cm.
Inspektor Rogas (który ma w sobie znacznie więcej z porucznika Columbo niż z detektywa Kojaka) rozpoczyna dochodzenie w sprawie morderstw dokonywanych na przedstawicielach wymiaru sprawiedliwości. Zanim jednak zdąży rozeznać się w zawiłościach nagłego zgonu prokuratora Vargi, zginie sędzia Azar; zanim Rogas zdoła zebrać dane na temat sędziego Azara, zabity zostanie sędzia Rasto - i nie będzie to ostatnia ofiara. Gdyby chodziło tylko o to, aby schwytać zabójcę, dzielny inspektor uporałby się z tym błyskawicznie. Ale sprawa zostaje natychmiast upolityczniona, co oznacza, że należy ująć właściwego mordercę. Czyli niekoniecznie tego, który zabijał. Rogas rusza tropem niejakiego Cresa, który był najprawdopodobniej ofiarą sądowej pomyłki. To bardzo niewygodne dla wielu ludzi, nic więc dziwnego, że wiadomość o kolejnym zabójstwie, którego nie mógł dokonać Cres \"uradowała cały kraj; lub prawie. Uratowana została moralność i dobre samopoczucie: parlamentu, rządu, dzienników, kleru, rodzin, profesorów. A także klasy robotniczej i Międzynarodowej Partii Rewolucyjnej, która ją reprezentuje. Ani jedna gazeta nie oszczędziła policji ukrytego sarkazmu lub jawnej drwiny\". Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i coraz większej ilości osób zależy, by wynik dochodzenia był po ich myśli. Rogas stara się przeprowadzić je jak najuczciwiej, ale w grze, w którą zostaje wciągnięty, uczciwość liczy się akurat najmniej. Ta mądra i autentycznie zabawna parodia kryminału zaskakuje nie tylko nietypowym zakończeniem. Także refleksją rodem z Gogola, która niejeden raz przychodzi na myśl podczas lektury: czytając tę książkę śmiejemy się przede wszystkim z nas samych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leonardo Sciascia |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leonardo Sciascia |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Brzechwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jan Brzechwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jasinda Wilder |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jasinda Wilder |
Obsługa klijenta. Elementy towaroznawstwa. Podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tadeusz Sikora, Mariusz Giemza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tadeusz Sikora, Mariusz Giemza |


_J3320.jpg)