| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.900.0511.9, WK8168, 090005119, WK 8168 |
| EAN | 0.900.0511.9 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.900.0511.9, WK8168, 090005119, WK 8168 |
| EAN | 0.900.0511.9 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte Coral M-495 Coral - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Legginsy Model Noemi Black - Bas Bleu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Aquael Odmulacz i czyścik do szyb S 22 cm. Gravel
Nowy Gravel & Glass Cleaner posiada wiele funkcji dodatkowych. Przede wszystkim jest wyposażony w system ?Easy Start?. Wystarczy umieścić kolumnę odmulacza w akwarium i kilkakrotnie szybkimi ruchami przesunąć ją w górę i w dół. Woda zostanie samoczynnie zassana i zacznie spływać do podstawionego pod wylot węża naczynia. Tym samym wyeliminowana została konieczność uciążliwego i niehigienicznego zasysania wody ustami lub zanurzania w akwarium całego węża.
Wraz zaś z wpływającą wodą usunięte zostaną odchody ryb, fragmenty liści roślin, resztki pokarmu, muł i inne zanieczyszczenia gromadzące się w podłożu. Plastikowa kratka wewnątrz rury odmulacza chroni przed zasysaniem żwiru.
Urządzenie jest przy tym całkowicie bezpieczne dla ryb. To jednak nie wszystko ? wylot rurki odmulacza wyposażony jest w nasadkę z utwardzonego tworzywa sztucznego mającego postać czyścika do szyb. Za jego pomocą można wygodnie usunąć szpecące ścianki zbiornika glony przy czym zostaną one natychmiast zassane przez urządzenie i usunięte z akwarium. Pozbędziemy się tym samym jakże irytujących strzępków glonów unoszących się w wodzie akwariowej.
Nowe Gravel & Glass Cleaner łączą prostotę konstrukcji z funkcjonalnością wykonania.
Cechy produktu :
- dokładnie czyści podłoże
- usuwa glony z szyb akwarium
- umożliwia sprawne podmiany wody
- bezpieczny dla ryb
- prosty i wygodny w obsłudze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
TRIXIE Szelki dla psa Easy Walk rozmiar XL 25 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1304 |
| EAN | 4011905013046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1304 |
| EAN | 4011905013046 |
Rajstopy Kabaretki Model Myrna Black - Fiore
- duże oczka
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- wykonane z najwyższej jakości przędz oplatanych
~Polamid 80 %
~Polipropylen 2 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0014 Green - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Zielony |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier piesek na pomarańczowym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota - regulowane 22-36 cm
Kolorystyka: pomarańczowe, fioletowe, morskie, różowe. Kolorystyka losowa
Rozmiar: 22-36cm/10 mm, 1,2m długość smyczy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4209 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Penelope Origami M-437 Powder Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Idealny na małe i średnie biusty
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze, nie wyjmowane z modelu
Regulowane ramiączka
Obwód wiązany na plecach
Świetne, soczyste kolory
Modne wstawki z kontrastowej tkaniny, które dodają charakteru
Figi na podszewce, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Piżama Komplet Model Valentina 7426 White - Pierre Cardin
Skład bluzeczki: 93% bawełna, 7% elastan.
Skład tiulu (koronki): 92% poliamid, 8% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
Over Zoo Silk Spray płyn ułatwiający rozczesywanie sierści 250ml
Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Polyquaternium-7, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS/Lojack+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
Profesjonalny Mobilny Multi-Zagłuszacz...
Sukienka Model 38-11 Green - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 95-98 cm |
| XXL | 115 cm | 105-110 cm | 96-104 cm |
| XXXL | 124 cm | 110-115 cm | 105-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor |
Rajstopy Wzorzyste Model Dotty 60 den Black - Fiore
Seksowne rajstopy ze wzorem imitującym pończochy.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- wygodny płaski szew
- niewidoczne wzmocnienie palców
- przędza oplatana dla zwiększonej trwałości
Elastan 12 %
~Polamid 87 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Czarny |
Pluskwa Do Budynków... Ukryta W Listwie+Cyfr. Odbiornik Do 1km.
Pomieszczeniach, Garażach, Altankach...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160053 |
Sukienka Model Ames 10634 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
TRAMPKI NEW AGE 083MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model 374 Dark Grey - Figl
- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |


_0.900.0511.9.jpg)