| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2.4419.491.0 |
| Zastosowanie | Wk%C5%82ad+filtra+hydrauliki |
| Długość | 210 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| EAN | 2.4419.491.0 |
| Zastosowanie | Wkład filtra hydrauliki |
| Długość | 210 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
ESPADRYLE NA PLATFORMIE K1720402JE CNBK1720402JE Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
TETRA Goldfish Safe Tabs 6 - środek do uzdatniania wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199460 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199460 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Martha Dark Taupe M-477 Mokka - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z \"siateczką\"
- ażurowym zdobieniem
- idealny na mniejsze i średnie piersi (konstrukcja optycznie powiększa biust)
- w komplecie z wysokimi figami
- wyjątkowa, bardzo modna stylistyka
- biustonosz usztywniany, z wbudowanym na stałe push up-em (push up w rozmiarze S, M, L, XL)
- ładnie zbiera piersi, unosi je i odpowiednio modeluje
- z fiszbinami w dolnej części miseczek
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód elastyczny, zapinany na plecach na klamerkę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 91 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 89 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 95 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 97 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 122 Bordo - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Kąpielówki Model Case 35852-99X Black - Henderson
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Oryginalna kurtka z krótkimi rękawami MM3007 Beige - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
SREBRNE BALERINY EVT17-3847S CNBEVT17-3847S Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model A26 NavyBlue - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 67-70 cm |
| 38 | 96 cm | 70-73 cm |
| 40 | 97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 97 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model ED009-3 Grey - Ella Dora
Doskonała propozycja na wiele okazji, zarówno podczas spotkań rodzinnych, codziennych wyjść czy innych, wyjątkowych okazji. Odpowiednio dobrane dodatki pięknie uzupełnią stylizację.
Elastan 8 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 100 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 85 cm | 104 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 86 cm | 108 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 87 cm | 112 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Szary |
Luneta Yukon Zoom 20-50x50 Wa + Statyw...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105010076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105010076 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Judyta Beige/Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalny na Krety,Nornice,Myszy Polne...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415216 |
TRIXIE Szelki dla psa samochodowe XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1293 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1293 |
- Świetna tunika damska
- wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- okrągły dekolt
- długi fason
- z boku głębokie rozcięcie
- doskonała propozycja do legginsów
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS6 51 x 32,5 x 58,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Plastry Oczyszczające Organizm z Toksyn - 96szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415039 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415039 |
ESPADRYLE SLIP ON B796L.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Top Model VT004 Ecru - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17062 Cobalt - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Bokserka Model BLV 017 Black - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- dekolt okrągły
- tył typu bokserka
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |


_1384014354_2.4419.491.0.jpg)