Sprzęgło kompletne docisk, łapki - dźwigienki, tarcza, oryginalne firmy LUK, pasuje do ciągnika : DEUTZ-FAHR: AGROLUX AGROLUX 57 AGROLUX 67 AGROLUX F AGROLUX F 57 AGROLUX F 67 AGROPLUS COM 3 AGROPLUS 310 ECOLINE do numeru: 10001 AGROPLUS 315 ECOLINE do numeru: 10001 AGROPLUS 320 ECOLINE do numeru: 10001 AGROPLUS F ECOLINE AGROPLUS 310 F ECOLINE COMPACT AGROPLUS 315 F ECOLINE COMPACT AGROPLUS 320 F ECOLINE COMPACT AGROPLUS 405 F ECOLINE AGROPLUS 410 F ECOLINE LAMBORGHINI: CRONO CRONO 574-75 F CRONO TARGET CRONO 55 TARGET CRONO F 55 TARGET CRONO 70 TARGET CRONO F 70 TARGET F PLUS 660-F PLUS 775-F PLUS 880-F PLUS 990-F PLUS PLUS 55 F PLUS 70 F GRIMPER GRIMPER 555-ST GRIMPER 555-N GRIMPER 555-L GRIMPER 560-ST GRIMPER 560-SST GRIMPER 560-N GRIMPER 560-L LAMPO LAMPO 70 (CHŁODZONY POWIETRZEM) R2 TARGET COM 3 R2.60 TARGET do numeru: 10001 R2.70 TARGET do numeru: 10001 R2.80 TARGET do numeru: 10001 RF TARGET RF.60 TARGET COMPACT RF.70 TARGET COMPACT RF.80 TARGET COMPACT RF 80.4 TARGET RF 90 TARGET SAME: OLD MODELS SAME FRUTTETO 75 ARGON ARGON 55 CLASSIC ARGON F 55 CLASSIC ARGON 70 CLASSIC ARGON F 70 CLASSIC ARGON 75 F DORADO? CLASSIC DORADO? 60 CLASSIC do numeru: 10001 DORADO? 70 CLASSIC do numeru: 10001 DORADO? 80 CLASSIC do numeru: 10001 FRUTTETO II FRUTTETO II 55 FRUTTETO II 60 FRUTTETO II 70 FRUTTETO II 75 FRUTTETO II 85 FRUTTETO3 CLASSIC FRUTTETO? 60 CLASSIC COMPACT FRUTTETO? 70 CLASSIC COMPACT FRUTTETO? 80 CLASSIC COMPACT FRUTTETO? 80.4 CLASSIC FRUTTETO3 90 CLASSIC ROCK ROCK 55 C ROCK 55 N ROCK 55 M ROCK 60 C ROCK 60 SC ROCK 60 N ROCK 60 M ROLLER ROLLER 70 (CHŁODZONY POWIETRZEM)
HURLIMANN: XA TRADITION TIER 3 XA 60 TRADITION do numeru: 25001 XA 70 TRADITION do numeru: 10001 XA 80 TRADITION do numeru: 25001 XF TRADITION XF 60 TRADITION Compact XF 70 TRADITION Compact XF 80 TRADITION Compact XF 80.4 TRADITION XF 90 TRADITION
SPRZĘGŁO DO LAMPO, SPRZĘGŁO DO ROLLERA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 0.012.2571.4/10, 00122571410 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | 36%2F40 |
| Ilość frezów | 20 |
| Średnica | 280 |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) | 5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 0.012.2571.4/10, 00122571410 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | 36/40 |
| Ilość frezów | 20 |
| Średnica | 280 |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) | 5 |
Piżama Męska Model SAM-PY 071 Navy/Red - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk
- długi rękaw
- jednolite, długie spodnie z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Granatowy |
LAKIEROWANE TRAMPKI K1721102KH CNBK1721102KH Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
GF Kombinezon zimowy szary Z16/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Żakiet Model S066 Blue - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa zwierzątka mix - gilza 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80752 |
| EAN | 5904479807526 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80752 |
| EAN | 5904479807526 |
Sweter SWE128 Ecru/Pastel Pink - MKM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Didu Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30053 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Półbiustonosz Model V-5211 Seduce me Red - Axami
Elastan 4 %
~Polamid 59 %
~Poliuretan 12 %
Polyester 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
BIOWET Caniviton forte plus 90tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
Oryginalna część zamienna do samolotu J-3 401.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-charger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 401-charger |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1619 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1619 |
Duży Ochronny Pokrowiec na Samochód (rozmiar XL).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590447734442 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590447734442 |
Spodnie Damskie Model MOE256 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 110 cm | 68 cm |
| M | 107 cm | 106 cm | 66 cm |
| S | 107 cm | 102 cm | 64 cm |
| XL | 107 cm | 114 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model T141 Light Grey - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 92 cm |
| S | 68 cm | 86 cm |
| XL | 68 cm | 104 cm |
| XXL | 68 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
ZOOLEK Antychlor 250ml-uzdatniacz wody
*wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich
ZOOLEK ANTYCHLOR preparat niezbędny do natychmiastowego uzdatniania wody wodociągowej. Wolny chlor, szkodliwy dla żywych organizmów, przetwarza w nieszkodliwe chlorki, ponadto wiąże jony metali ciężkich (m.in. Ołów, kadm, cynk, nikiel) niepożądane w wodzie akwarium.
Działanie:
Neutralizuje chlor przetwarzając go w nieszkodliwe chlorki. Wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich - m.in.: cynk (Zn), ołów (Pb), nikiel (Ni), kadm (Cd). Powoduje przerwanie działania CHLORAMINY.
Dawkowanie 10 ml preparatu:
- uzdatnia 100 l wody wodociągowej
- przerywa działanie odkażające 10 ml CHLORAMINY kąpiel o długotrwałym działaniu na 100 l wody, po tyg. można dodać 0,5-1 dawki
10 ml preparatu zawiera:
- tiosiarczanu sodowego - 300 mg
- wersenianu K2Mg - 300 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Sukienka Model 17196 Pistacja - YourNewStyle
Skład; 100% poliester
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 103 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 102 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
Applaws Kurczak, tuńczyk i warzywa puszka 156g
Składniki: Kurczak 28%, Tuńczyk 17%, Dynia 8%, Marchewka 8%, Zielony Groszek 8%, Ryż 5%, Woda Przegotowana 26%.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 13%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
ZOOLEK Aquatest PO4- służy do pomiaru stężenia jonów fosforanowych PO4-3 w wodzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Spódnica Model 308 Blue - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |


_lampo1.jpg)