2.4539.620.0/10, 245297800, 245396200, 245396300, 2.4529.780.0, 2.4539.620.0, 2.4539.630.0, 0510715008, 0510715005, pasuje do ciągnika rolniczego :
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hydramax |
| Kod producenta | 2.4539.620.0/10, 24539620010, 24539620 |
| EAN | 2.4539.620.0/10 |
| Długość całkowita | 146+mm |
| Długość obudowy (nie licząc długości wałka) | 120+mm |
| Wysokość | 84+mm |
| Średnica wałka | 16+mm |
| Ilość zębów wałka | 9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hydramax |
| Kod producenta | 2.4539.620.0/10, 24539620010, 24539620 |
| EAN | 2.4539.620.0/10 |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Długość obudowy (nie licząc długości wałka) | 120 mm |
| Wysokość | 84 mm |
| Średnica wałka | 16 mm |
| Ilość zębów wałka | 9 |
Koszula damska Model S090 Pink - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 45.5 cm | 100 cm | |
| M | 65.5 cm | 45 cm | 95 cm | 57.5 cm |
| S | 65 cm | 44.5 cm | 90 cm | 57 cm |
| XL | 66.5 cm | 46 cm | 104 cm | 58.5 cm |
| XXL | 67 cm | 46.5 cm | 110 cm | 59 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 1826 Fiolet - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Fioletowy |
Komplet Model Heartina Set Red - Obsessive
Sprawdź szczegóły:
- seksowny komplet uroczej kokietki
- biustonosz uszyty z kwiatowej koronki pięknie zdobi biust
- regulowane ramiączka i kilkustopniowe zapięcie ? świetne dopasowanie!
- fiszbin w miseczkach przyciąga uwagę do idealnie podkreślonego biustu
- serduszko z cyrkonii (ani grama niklu!) i kokardka między miseczkami dodają kobiecego uroku
- wyjątkowo zdobiony pas do pończoch z dodatkowym paskiem koronki i dwoma regulowanymi zapięciami ? zjawiskowy wygląd!
- pasujące do całości stringi w komplecie
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model L036 Ecru - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 96 cm | 94 cm |
| M | 85 cm | 92 cm | 90 cm |
| S | 83 cm | 88 cm | 86 cm |
| XL | 86 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model S085 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 106 cm | 78 cm |
| M | 61 cm | 101 cm | 73 cm |
| S | 61 cm | 96 cm | 68 cm |
| XL | 61 cm | 111 cm | 83 cm |
| XXL | 61 cm | 116 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Sandał SANDAŁKI MELISKI BIAŁE KG19P JELLY WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
STURDI BAG LE - TRANSPORTER - TORBA - L MAGIC CARPET
Składany, spełnia wymogi bagażu podręcznego na pokładzie samolotu, zatem nasz pupil może podróżować bezpiecznie razem z znami. Transporter z paskiem na ramię dla kotów i małych psów z ultralekkich materiałów, to najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących ze swoimi pupilami. Transporter posiada zapinane na suwak drzwiczki po obu stronach oraz od góry dodatkową klapkę-wejście, która pozwala na kontakt ze zwierzęciem w podróży bez wyjmowania go z transportera. Specjalna, odpinana przegroda, pozwala na łatwe podzielenie transportera na dwie niezależne części. Torba zapewnia bardzo dobrą wentylację oraz widoczność dla zwierzęcia, dzięki dużym siatkowym otworom. Dodatkowy schowek podręczny na drobiazgi umieszczony na tylnej części. Wewnątrz dodatkowe zabezpieczenie w postaci przypięcie do szelek kota. Szeroki i wygodny pasek na ramię z regulacją ułatwia transport. Specjalne uchwyty pozwalają na bezpieczny transport w samochodzie. To wszystko powoduje, że jest to najlepsze rozwiązanie dla hodowców oraz miłośników zwierząt, którzy przemieszczają się z nimi. Dzięki ultralekkim i wytrzymałym materiałom - sam transporter mało waży oraz jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania w czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza - 360 stopni. Bardzo lekki, wygodny i poręczny. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 18,2 kg. Produkt opatentowany. Pochodzi z linii produktowej, amerykańskiego producenta, specjalizującego się w lekkich i wygodnych akcesoriach wystawowo-podróżnych dla hodowców i miłośników kotów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Spód, przymocowany jest za pomocą rzepów, ułatwiając demontaż do prania. Całość można prać w temp. 30ºC. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną część transportera. - szybko i łatwo się składa
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek kolor: magic carpet - stylowy, magiczny dywan
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Bluza Damska Model K264 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża taśmowa regulowana ozdobna 25mm / 60cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0359 |
Sukienka Model M026 Black - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1625C Grafit - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 77 cm | 100 cm | 90 cm | 96 cm |
| S/M | 76 cm | 92 cm | 82 cm | 88 cm |
| XXL | 78 cm | 110 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Kule Gumowo - Metalowe 10mm/100szt. do Shotgum / Major.
Shotgum i Major Eagle.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077341111 |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- skład surowcowy: 70% Wiskoza,10% Elastan,10%poliamid, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 |
Stefanplast Transporter Gulliver 4 IATA 71 x 51 x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97445 |
| EAN | 8003507974456 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97445 |
| EAN | 8003507974456 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - LIME
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/XXL
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: XXL, długość od szyi do ogona 70cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kołnierz ortopedyczny regulowany Ambu Perfit ACE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AMBU |
| Kod producenta | Kołnierz ortopedyczny regulowany Ambu Perfit ACE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AMBU |
| Kod producenta | Kołnierz ortopedyczny regulowany Ambu Perfit ACE |
Bluzka Model ABK0062 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar L - Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |


_1383937658_b17.jpg)