pasek 22mm uniwersalny pasuje też do TW2P64800,TW2P75500,TW2P72600,TW2P72800
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P64900 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Grubość paska | od+3%2C5+do+5%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P64900 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Grubość paska | od 3,5 do 5,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06500)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06500 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/20 |
Pasek Kuki 0307S/26 - ciemny brąz
Przeszywany białą nicią.
Bardzo miękka, przyjemna w dotyku skóra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/3 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/3 /26 |
Pasek 260F10P - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AQ42, LDP800, MD712, MQ15W, MQ24, MQ77.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 260F10P |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 16 mm |
Pasek Hirsch Princess 22 mm - biały
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora,
przeszywany nicią w kolorze paska,
charakterystyczna klamerka oraz ukośne zakończenie.
Pasek Princess to obiekt kobiecego pożądania. Najwyższej jakości włoska skóra cielęca z perfekcyjnym odwzorowaniem struktury skóry aligatora w wielu modnych, świeżych kolorach. Czy to w kolorze lodowego błękitu, różu, czy też bieli – elegancki pasek przekonuje dopracowanymi szczegółami, takimi jak ukośne zakończenie, zaakcentowane podszycie i nie zawierające niklu zapięcie prosto z wybiegu dla modelek. Pasek będzie przyciągał wzrok na nadgarstek swojej właścicielki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628101/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02628101/22 |
Pasek do zegarka Timex T42351 (P42351)
Wykonany ze skóry, gładki, przeszywany jasną nicią.
Na pasku oraz klamerce posiada logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+4+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P42351 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 4 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, granatowy,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/80/20 |
Pasek 7542/10/12 - czarny, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /12 |
Pasek do zegarka TK126JROZ/14 - gładki, jasny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/14 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany czarną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/01 /24 |
Pasek 372/22/12/18 - biały, pomarańczowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
biały, gładki, przeszywany pomarańczową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/12 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/12 /18 |
Penseta zegarmistrzowska - 120 mm (Beco)
Szerokość 10 mm.
Antimagnetic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 204450 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 204450 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/22 |
Pasek do zegarka PL1/18 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
W pasku klamerka montowana jest w chwili szycia, nie ma możliwości jej wymiany.
Jest to jeden element, który wykazuje sie wyjątkową trwałością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL1/18 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Grubość paska | |
| Klamerka | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL1/18 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Grubość paska | |
| Klamerka | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką |
brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/02 |
Pasek Bros 3112/BV/18 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/18 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/18 |
Zapięcie do paska 12 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/12 |
| Szerokość klamerki | 12+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/12 |
| Szerokość klamerki | 12 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek 8436/10/24 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/10/24 |
Pasek 378EA/03/28 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/03 /28 |

