Pasek 20mm, uniwersalny pasuje też do T49874,T49909,TW2P83900
oraz do każdego zegarka ze standardowym mocowaniem na 20mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P83800 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P83800 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek Tekla TK110PIST/16 - pistacjowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110PIST/16 |
331/05/16 - jaszczurka, granatowy
wykonany z prawdziwej skóry jaszczurki,
granatowy, błyszczący.
Pasek jest dość delikatny, posiada przeszycia w kolorze skóry.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też, faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć (grubość faktury, regularność wzoru itp.)
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331/05/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 331/05/16 |
Pasek 8436/20/26 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/26 |
wykonany z prawdziwej skóry, wykończenie z lekkim połyskiem,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008B/16 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
Pasek Kuki 0500N/12 - jaszczurka, czerwony.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
Pasek 140F4 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW600, AW705, TGW100,
DBW320, DEP510, DEP6000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 140F4 |
| Szerokość paska | 23+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 140F4 |
| Szerokość paska | 23 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna |
| Mocowanie paska | 20 mm |
Pasek TK116/POM/24 - czarny, pomarańczowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/POM/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/POM/24 |
Pasek 344/12/20 - pomarańczowy
uszyty ze skóry cielęcej,
gładki, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/12/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 344/12/20 |
Pasek TK064FIO/18 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
Pasek 7541/10/20 - czarny, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 10 /20 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, wiśniowy
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NWIS/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NWIS/18 |
Pasek Kuki 0210/20 - czarny przeszywany, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4359 |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/08 /20 |
Pasek TK033/10 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/10 |
Pasek 375/22/06/20 - biały lakierowany, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany czerwoną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /20 |
Pasek 252/05/22 - granatowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /22 |
Pasek 375/22/06/16 - biały lakierowany, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
gładki, przeszywany czerwoną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 375/22/06 /16 |
Pasek TK033/14 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |

