~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Piżama Model Flash 32034-71 32037-71X Yellow - Esotiq
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 94-98 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 92-96 cm | 86-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Żółty |
BOTKI Z KRYSZTAŁKAMI 2124-5G CNB2124-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Gracja Navy - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Granatowy |
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 32 cm | 44 cm |
| M | 60 cm | 31 cm | 42 cm |
| S | 60 cm | 31 cm | 40 cm |
| XL | 62 cm | 33 cm | 46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-020 |
Rajstopy wzorzyste Model Melia Code 330 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI Z KORALIKAMI G144 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
GF Kurtka szara z stójką U18/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BEAPAHAR Gentle Leader S czarna- Obroża uzdowa dla małych ras psów
Szkolenie psa przy użyciu Gentle Leader jest łatwe. Gentle Leader kontroluje kufę i szyję psa sposób powodujjąc niewymuszony odruch uspokojenia i podporządkowania. Pętla na kufę wykorzystuje instynktowną reakcję psa na zachowania dyscyplinujące jakie stosowała jego matka, delikatnie uciskając zębami kufę szczenięcia. Druga pętla obroży umieszczona na szyi psa również wyzwala instynktowną reakcję wyuczoną w dzieciństwie (szczenię uspokaja się, gdy suka chwyta je za kark, aby przenieść w inne miejsce). Pasek Gentle Leader umiejscowiony na karku wywołuje odprężenie w momencie, gdy pies zaczyna ciągnąć na smyczy.
Obroża jest koloru czarnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17946 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 17946 |
Sukienka Model C5 Light Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Gemma Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model 109 Orange - Figl
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XS | 88-91 cm | 62-65 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Bianco M-349 White - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 86-88 cm | 74-79 cm |
| M | 86-92 cm | 83-85 cm | 71-76 cm |
| S | 82-88 cm | 80-82 cm | 68-73 cm |
| XL | 94-100 cm | 89-91 cm | 77-82 cm |
| XXL | 98-104 cm | 92-93 cm | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
- oryginalne body
- krótki rękaw z falbanką
- kuszący, sznurowany dekolt zarówno z przodu jak i z tyłu
- niecodzienna propozycja pasująca zarówno do spodni jak i spódnicy
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Emily 567 Grey - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1576 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1576 |
DREWNOCHRON EXTRA wiśnia jap. 4,5l
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Portal 2 Wheatley in Space T-Shirt
Bluzka Model K396 Blue - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 13-17 Red - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-104 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |


_225957.jpg)