~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Specjalistyczny Model 1157 White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Wielkość uchwytu: 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6093 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6093 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Bluzka z ozdobną klapą po lewej stronie B84 Pink/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model A91 Blue - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model S042 Sky Blue - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 94 cm |
| M | 60 cm | 47 cm | 61 cm | 92 cm |
| S | 60 cm | 47 cm | 60 cm | 90 cm |
| XL | 61 cm | 47 cm | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Inter-Zoo Klatka dla psa Dog 1 50 x 30 x 40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | T01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | T01 |
Nature\'s Protection Kitten indyk i królik 100g
Najwyższej jakości mokra karma z indykiem i królik dla kociąt.
Mokra karma dla kotów Nature’s Protection jest dostosowana do zaspokojenia różnych potrzeb młodych i dorosłych kotów. Wysokiej jakości naturalne mięsa i ryby, które mogą być spożywane przez ludzi są głównym źródłem białka. Delikatnie gotowane w celu zachowania naturalnego smaku i aromatu oraz aby zachować wartość odżywczą każdej receptury. Jest idealnym uzupełnieniem do suchej karmy Nature’s Protection. Gotowa do spożycia mokra karma w optymalnej ilości na jedno karmienie jest bardzo wygodna w użyciu zarówno w domu, jak i w czasie podróży lub na wystawach. Mokra karma dla kociąt indyk i królik składa się z naturalnych kawałków indyka i królika w bulionie wzbogaconych minerałami.
| • | . | . | Główne źródło białka - wysokiej jakości indyka i królika |
| • | Wysoka zawartość mięsa - 70 % |
||
| • | Mokre jedzenie dostosowane dla kociąt (do 12 miesięcy) |
||
| • | Odpowiedni dla kotów uczulonych na kurczaka |
||
| • | Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa |
||
| • | Minerały |
||
| • | Mokra karma składa się tylko z mięsa i bulionu |
||
| • | Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej, soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku ani formowanego mechanicznie mięsa |
||
| • | Łatwo przyswajalna |
||
| • | Wyróżniająca się wysoką smakowitością |
||
| • | Hermetyczne, wygodne, łatwe do otwarcia opakowanie |
| wiek | dzienna dawka |
| 2-4 miesiące | 250—280 g |
| 4-6 miesiące | 280-300 g |
| 6-12 miesiący | 300-325 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Alarm Rowerowy, do Quada, Motocykla itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077447888 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Avril Maldive M-271 Green - Marko
Polyester 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 70-82 cm | 89-94 cm | |
| M | 88-92 cm | 65-75 cm | 84-88 cm | |
| S | 86-90 cm | 60-72 cm | 82-85 cm | |
| XL | 96-102 cm | 80-86 cm | 94-100 cm | |
| XL/M | 88-92 cm | 80-86 cm | 94-100 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L219 Chaber - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 90 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 97 cm | 82 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI NEW AGE 083MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Bluza Damska Model T189/5 Red - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 63/72 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 65/74 cm | 110-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model 308 Blue - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Mikro-Podsłuch Budynku, Pojazdu, Osób... - Cały Świat!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160037 |
Body Model La Luna teddy purple Violet - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Fioletowy |
T640C-042 Main Motor With Long Shaft - Silnik Główny Z Długim Wałem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-042 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-042 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Pilar Morela - Unikat
Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |


_225955.jpg)