~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-98 cm |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
KOZAKI Z OZDOBNYM WIĄZANIEM E4932B CNBE4932B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Cazo Materac z kolekcji Diamond czarno-czerwony 60 x 75 cm
Materac wypełniono gąbką, co nadaje mu dużą miękkość, a także sprawia, że jest odporny na odkształcenia. Boczne ścianki materaca pokryte są połyskującą eco skórą. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny i nadaje się do prania ręcznego w temp. 30 st. C.
Materac dla psa CAZO Diamond prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/B |
| EAN | 5907996032495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD13/B |
| EAN | 5907996032495 |
TRAMPKI ESPADRYLE BIAŁE BB06P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sukienka z gipiury z satynową podszewką GR1310 Beige - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Julie M-182Black - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka dresowa tuba 264 Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 133 cm | 106 cm | 106 cm | 102 cm |
| M | 133 cm | 102 cm | 102 cm | 98 cm |
| S | 132 cm | 98 cm | 98 cm | 94 cm |
| XL | 134 cm | 110 cm | 110 cm | 106 cm |
| XS | 130 cm | 94 cm | 94 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model ABK0075 Sky Blue - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Solaria White - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model SUK149 Navy Flowers - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 95 cm | 102 cm | 86 cm | 82 cm |
| 36 | 95 cm | 106 cm | 90 cm | 86 cm |
| 38 | 95 cm | 110 cm | 94 cm | 90 cm |
| 40 | 97 cm | 114 cm | 98 cm | 94 cm |
| 42 | 97 cm | 118 cm | 102 cm | 98 cm |
| 44 | 97 cm | 122 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model L001 Gray - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 71/96 cm | 100 cm |
| 38 | 71.5/96.5 cm | 104 cm |
| 40 | 72/97 cm | 108 cm |
| 42 | 72.5/97.5 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE182 Pink - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 112 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| XL | 91 cm | 116 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Seul M07C Royal Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Drapak DUO 300x300x920mm kol.szary
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504051gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504051gri |
TRIXIE Szelki regulowane Modern Art Coffe rozmiar L 65 cm - 80 cm / 25 mm
Szerokość: 65 cm - 80 cm
Grubość: 25 mm
Kolor jak na zdjeciu: brązowy/kremowy w łapy
- Wykonane z mocnego nylonu
- Miękkie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16056 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-16056 |
Sukienka Model Hermon 8440 Blue - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 10 %
~Rayon 13 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Megan 062 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model Famati 10514 Pink - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model T107 Grey - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 892 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model M008 White - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Biały |


_225951.jpg)