~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-98 cm |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czerwony |
Czujnik Dymu/Ognia - Bezprzewodowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415488 |
Figi Model Minima Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damsa Model B055 Green - BE
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni KASKADA 56 x 62 x 38 cm
Wyposażenie: domek, kołowrotek, 3 podesty i 5 tub
KOLORYSTYKA LOSOWA
Wymiary: 56 szer. x 62 głębokość x 28 wys
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Kule Pudrowe 10,9mm/0,43'' do Pistoletów RAM/100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
Zasilacz Ładowarka NQD 4wd12 - 4wd12-31
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-31 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-31 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków DO D 47 x 30,8 x 60,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 47 szer. x 30,8 głębokość x 60,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Lampa Wasztatowa na Kablu 10m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415299 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415299 |
Skład materiałowy: bawełna 73% poliester 22% elastan 5%
WYMIARY:
36 - obwód klatki piersiowej 85-88cm, obwód pasa 66-69cm, obwód bioder 92-95cm;
38 - obwód klatki piersiowej 89-92cm, obwód pasa 70-73cm, obwód bioder 96-98cm;
40 - obwód klatki piersiowej 93-96cm, obwód pasa 74-77cm, obwód bioder 99-102cm;
42 - obwód klatki piersiowej 97-100cm, obwód pasa 78-81cm, obwód bioder 103-106cm;
44 - obwód klatki piersiowej 101-105cm, obwód pasa 82-86cm, obwód bioder 107-110cm;
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Lesly Black/Pink - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Sweter Model SWE 107 Navy blue - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| uniwersalny | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz taśmowa 16mm / 130cm kolor: moro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka wizytowa model 697h Blue - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
GF Peleryna czerwona odblask H11/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Czapka Urocza Light Pink - Art of polo
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Różowy |
MUSZKIETERKI NA OBCASIE Z FRĘDZLEM C77P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23,5 cm |
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Śnieżka na dach czerwona 0,75l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 120 |
Sukienka Model K412 Wzór 39 Ecru - Katrus
- urocza sukienka
- o prostym a zarazem kobiecym fasonie
- z krótkim rękawem
- góra jednolita
- dół wykończony podwójną wzorzystą falbaną
- zapinana z tyłu na zamek
- sukienka bez podszewki
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Dzwonek Do Roweru Myszka Miki Mickey Disney
| Wymiary: średnica 5,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9102 |
LAKIEROWANE SZPILKI 1244-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |


_225950.jpg)