| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Bianco M-313 White - Marko
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 82 cm |
| M | 80 cm |
| S | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Figi Model Cleo Jeans - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41896 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41896 |
TRAPERKI DAMSKIE SZARE HQ896 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
BALERINKI DAMSKIE BEŻOWE JX38 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK141 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 104 cm | 90 cm | 86 cm | |
| 36 | 104 cm | 94 cm | 90 cm | |
| 38 | 104 cm | 94 cm | 98 cm | |
| 40 | 106 cm | 102 cm | 98 cm | |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 102 cm | |
| 44 | 106 cm | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Komplet LD 40 Pink Desire black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
TETRA Rubin - pokarm wybarwiający dla ryb tropikalnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T139831 |
Uniwersalny Zestaw Kluczy - 41 Elementów!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155461 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155461 |
Stringi Model Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Model Classic 001/38 Navy - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 123 ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 123 ec |
Bluzka Model 240207 Ecru/Blue/Brown - Enny
Stylowa koszulowa bluzka.
- dekolt na stójce
- stójka zapinana z tyłu na ozdobne guziki
- rękaw o długości 3/4
- luźny, swobodny fason typu oversize
- po bokach rozporki
- wzorzysty materiał
- produkt polski
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 98 cm |
| 36 | 64 cm | 102 cm |
| 38 | 65 cm | 106 cm |
| 40 | 66 cm | 110 cm |
| 42 | 67 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 70007 Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
KOMPLET BERMUDA (satyna) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 45 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 45 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 45 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 45 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 45 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Program do Obróbki Dźwięku/Nagrań Cyfrowych (za pomocą komputera).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415327 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415327 |
Sukienka Model Jola 40-5 White/Navy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 94-104 cm | 94 cm |
| M | 102 cm | 90-100 cm | 90 cm |
| S | 98 cm | 86-96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361929 |
Bluzka Model M001 Violet - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
STURDI SHOW SHELTER LE - KLATKA WYSTAWOWA - CHICKLETS
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |


_320250.jpg)