Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
CHABA Obroża skórzana 40mm / 75cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Vidaron superlakier nitro bezbarwny matowy1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron superlak |
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 97.5 cm | 83.5 cm | 72.5 cm |
| 38 | 85.5 cm | 101.5 cm | 87.5 cm | 76.5 cm |
| 40 | 86.5 cm | 105.5 cm | 91.5 cm | 80.5 cm |
| 42 | 88 cm | 109.5 cm | 95.5 cm | 84.5 cm |
| 44 | 89 cm | 113.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
GORSENIA FIGI K 108 SENSUELLE CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,M,S,2XL |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Casablanca Psycho Red M-213 Red-Yellow (Orange) - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Koszula Damska Model A106 Ecru/Pink - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Smycz skórzana 12mm / 130cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0117 |
BOTKI Z KAMIENIAMI NA NOSKACH CZARNE FA156 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
DAMSKIE BOTKI Z PROTEKTOREM 6232-1B CNB6232-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Serena Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 92-96 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 88-92 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 84-88 cm | 54-64 cm |
| XL | 114-124 cm | 96-100 cm | 84-94 cm |
| XS | 72-82 cm | 80-84 cm | 44-54 cm |
| XXL | 124-134 cm | 100-104 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 134-144 cm | 104-108 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Sarah Black - BeautyNight
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Aqua Stop System to technologia, która opiera się na zastosowaniu specjalnych, odpychających wodę cząsteczek oligomerycznych, dzięki którym powierzchnia drewna jest perfekcyjnie zabezpieczona przed wnikaniem wody, która łatwo spływa z powłoki. Poprzez zastosowanie tej technologii pomalowane drewno jest odporne na działanie czynników atmosferycznych.
Powłoka chroniona jest przed grzybami pleśniowymi i glonami. Impregnat Extra Powłokotwórczy stosowany na surowe drewno wymaga zagruntowania środkiem Drewnochron Impregnat Grunt, który daje pełną ochronę biologiczną drewna. Główne zalety Aqua Stop System - perfekcyjna ochrona przed wodą Wodoodporna powłoka, odporna na działanie deszczu, śniegu i słońca Ochrona drewna przed promieniowaniem UV Optymalna przyczepność do drewna Zachowuje naturalny rysunek drewna Nie powoduje korozji w przypadku łączenia drewna z elementami metalowymi (np. gwoździe, okucia metalowe) Powłoka zabezpieczona przed grzybami pleśniowymi i glonami 7 lat ochrony powłoki* * dla powierzchni pionowych, w zależności od warunków eksploatacji
Uwaga: kolory prezentowane na ekranie monitora oraz uzyskane na wydrukach mogą różnić sie od rzeczywistych kolorów produktów Drewnochron.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PPG DECO POLSKA SP.Z.O.O. |
| Kod producenta | drewnochron extra |
Koszula Damska Model S090 Navy - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|---|---|
| L | 66 cm | 45.5 cm | 100 cm | |
| M | 65.5 cm | 45 cm | 95 cm | 57.5 cm |
| S | 65 cm | 44.5 cm | 90 cm | 57 cm |
| XL | 66.5 cm | 46 cm | 104 cm | 58.5 cm |
| XXL | 67 cm | 46.5 cm | 110 cm | 59 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Trixie Drapak dla kota My Kitty Darling 90 cm beżowo-liliowy
Bardzo elegancko wykończony drapak dla kotów. Drapak wyposażono w oryginalny domek - zamek, legowisko oraz serię małych tuneli na poddaszu.
Bardzo atrakcyjnym elementem drapaka jest oryginalna kolorystyka obicia pluszowego.
Ostrzenie pazurów jest dla kota ważna czynnością - w ten sposób pozbywa się on nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swoje ulubione miejsca. Aby uniknąć drapania mebli, tapet i dywanów, warto zaopatrzyć się w koci drapak. Wymiary: Wysokość regulowana: 90cm
Średnica słupków: 9cm
Wymiary podstawy: 70x38cm WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44851 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-44851 |
Bokserki Model Mleczko 005/01 Grey - Cornette
Bokserki Mleczko to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- zabawny nadruk
Skład: 87% bawełna, 8% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
TETRA Discus Mini pokarm dla młodych dyskowców 100ml
starannie dobrana mieszanka składników odżywczych, witamin i pierwiastków śladowych zapewnia optymalne zdrowie i kondycję wysoka zawartość karotenoidów wspomaga naturalne wybarwienie ryb naturalne składniki, takie jak krewetki i anchois zapewniają zdrowy rozwój i doskonałą przyswajalność bogaty w wysokiej jakości składniki odżywcze odpowiadające potrzebom żywieniowym młodych dyskowców wszystkie pokarmy Tetra są lekkostrawne, co zmniejsza ilość zanieczyszczeń i pozwala utrzymać czystą i przejrzystą wodę powoli opadające na dno granulki przypominają pokarm naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T210110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T210110 |
Sukienka Model MOE369 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 115 cm | 94 cm | 121 cm | 80 cm |
| M | 115 cm | 89 cm | 116 cm | 75 cm |
| S | 115 cm | 82 cm | 111 cm | 70 cm |
| XL | 115 cm | 99 cm | 126 cm | 85 cm |
| XXL | 115 cm | 104 cm | 131 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Mc. Green 50g.- Karma uzupełniająca dla świnek morskich z lucerną
Karmienie: 1 sztuka dziennie zapewni Twojemu pupilowi witalność i dużo energii.
Skład: Zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25670 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 25670 |
Sweter Kendall SWE 079 granatowy - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 54 cm |
| M | 60 cm | 54 cm |
| S | 59 cm | 53 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Żarówki H4 Xenon H.I.D. 12V 100/90W.
Mijania + Drogowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414869 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414869 |


_317449.jpg)