| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża taśmowa regulowana ozdobna 20mm / 46cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0356 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0356 |
Elegancka bluzka damska.
- dekolt wykończony kołnierzykiem
- model bez rękawka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z eleganckiego materiału
- wzór w fantazyjne ptaszki
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Piłka futbolowa z płótna 11 cm
Średnica: 11cm
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3471 |
Rękawiczki Damski Model 01 Beige - Kamea
Klasyczne, bardzo ciepłe rękawiczki 01.
- wykonane z wełnianej przędzy,
- doskonale dopasowują się do dłoni,
- idealne na mroźne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Shirley chemise Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
Flexi Vario linka 8 metrów rozmiar M - Turkusowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
TRIXIE Transporter Capri II kolor jasnoszary/szary
- wykonany z plastiku
- z uchwytem
- dodatkowy przyrząd do mocowania pasów samochodowych
- dziury wentylacyjne
- wymiary 37 x 34 x 55 cm
- waga do 8 kg
- waga transportera 1,8 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39821 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39821 |
Duży Zdalnie Sterowany SUV Range Rover Sport (1:14) Pilot Sterujący.
Duży Licencjonowany Zdalnie Sterowany SUV Range Rover Sport
(najnowszy model)...
Bluzka Model Pemo Popiel - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Sweter model 30040 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 40 cm | Szer. na plasko:47 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
Nóż Rzutka Czarny+Pokrowiec do Nogi.
Pokrowiec do Nogi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415131 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Inoue Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Stringi 8088 Pink - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Różowy |
Sandał GLADIATORKI RZYMIANKI DELIKATNE PASECZKI JH40 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Pearl 078 White - Ewana
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 105-110 cm |
| M | 96-104 cm |
| S | 88-95 cm |
| XL | 111-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Azalia Popiel - Babella
Kobieca koszulka nocna wykonana z wiskozy i elastanu, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do ciała zapewniając najwyższy komfort noszenia. Model na cienkich ramiączkach. Ramiączka regulowane, nieodpinane. Z przodu wstawka z kuszącej koronki.
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 106-110 cm | 100-104 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 116-122 cm | 110-116 cm |
| XXL | 128-134 cm | 122-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
Bluza z asymetrycznym zamkiem taliowana 137 Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| M | 63 cm | 94 cm | 88 cm |
| S | 63 cm | 90 cm | 84 cm |
| XL | 63 cm | 102 cm | 96 cm |
| XS | 60 cm | 86 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Przejściówka VGA Żeńsko-Żeńska


_320241.jpg)