Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Krzesiwo Gerber Bear Grylls Fire Starter.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415161 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415161 |
Over Zoo Vet-Line Sanqius Max żel wspomagający naturalny proces odbudowy uszkodzonej tkanki 125ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 763 ,SKP2 14D SC06 RTC G/8G
Numery do celów porównawczych:
SKP2 14D SC06 RTC G/8G
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BC763AC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | BC763AC |
Bozita Naturals Original Mini - karma dla psów dorosłych małych ras z kurczakiem 3,5 kg
Skład: Pszenica*, kurczak (w tym świeży kurczak* 10%), mączka mięso-kostna, mączka mięsna wieprzowa, tłuszcz kostny*, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, minerały, inulina z cykorii* (0,63%), ziarna lnu*, drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 9500 j.m., witamina D3 1000 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 60 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 20mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 8 mg, siarczan cynku jednowodny 86 mg, jodan wapnia jednowodny 2,5 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 21%, zawartość tłuszczu 11%, włókno surowe 2,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,2% i fosfor 1,0%), Omega-6 2,2%, Omega-3 0,3%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 50 | 1,5 |
| 5-10 | 115 | 3 |
| 11-15 | 170 | 4,5 |
| 16-25 | 215 | 6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Francodex Płyn do przemywania oczu psów i kotów 125 ml
Produkt dostępny również w wersji dla szczeniąt i kociąt. WŁAŚCIWOŚCI: PŁYN DO PRZEMYWANIA OCZU zapewnia doskonałą higienę oczu, przy założeniu starannego i regularnego przemywania konturów oczu oraz powiek.
Produkt usuwa kurz, który może podrażniać spojówki i powodować ich zapalenie.
Koi podrażnienia.
Pozwala oczyścić kanaliki łzowe, dzięki czemu łzy mogą normalnie wypływać. Odczyn pH identyczny jak w przypadku łez zwierzęcia, co pozwala uniknąć podrażnień. Stosowanie produktu zapobiega powstawaniu brzydkich plam na sierści w okolicach oczu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172182 |
| EAN | 3283021721827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172182 |
| EAN | 3283021721827 |
Figi Model Eco-Fa White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Męski Model Iwo Navy Blue - L&L collection
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| M | 109-112 cm |
| XXL | 121-124 cm |
| L | 113-116 cm |
| XL | 117-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | L&L collection |
| Kolor |
Sukienka Model 53-2 Dark Coral - Numoco
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Skład surowcowy: 82% wiskoza, 10% bawełna, 5%poliamid, 3% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1532 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1532 |
ANIMONDA Rafine Soupe Adult Cat smak: wołowina, gęś i mortadela w sosie 100g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (8% wołowiny, 8% mięsa gęsi, 4% mortadeli), zboże, substancje mineralne.
Analiza: Białko 8%, tłuszcz 5%, włókno 0,3%, popiół 2,5%, woda 81%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Bluzka Model Kashubia 97 Ecru - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Opony Do Samochodu Nissan Skyline GT-R Drift 757-4WD01A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01a-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01a-02 |
Sukienka Model MOE311 Pink - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 108 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 108 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
GF Szelki materiałowe bez uciskowe czerwone J03/2
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shanon Provence M-323 Lawenda - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Komplet Ingrid White - Livia Corsetti Fashion
~Viscosa 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
BRIT Premium Senior S (Small) 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
MOKASYNY DAMSKIE KLASYCZNE BEŻOWE 3145 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |


_317440.jpg)