Różowa Satinia babydoll oto ona!
- uszyta z satyny w wyjątkowo pięknym odcieniu różu
- regulowane szelki ? 100% wygody!
- wiązana z tyłu satynowym paskiem ? łatwe dopasowanie do sylwetki!
- w komplecie gładkie stringi
- miękka, połyskująca tkanina
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Elite II White - Mitex
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Zestaw gry zawiera: 80 kartoników pogrupowanych w pary, mające na jednej stronie takie same obrazki w parze. Jest więc 40 par i 40 różnych fotografii.
Bluzka Model M130 Ptaki Pink - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 63.5 cm | 96 cm |
| 40 | 64 cm | 100 cm |
| 42 | 64.5 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S080 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 98 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 104 cm | 93 cm | 91 cm | 79 cm |
| S | 104 cm | 88 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 104 cm | 103 cm | 101 cm | 89 cm |
| XXL | 104 cm | 108 cm | 106 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
TETRA TetraPro Algae-Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych wzmacniający odporność 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T138827 |
K9 Ear Cleanser Sensitive - płyn do czyszczenia uszu 150 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
Spray, można używać do zachęcenia kota do zabawy oraz do "odświeżenia" zabawek, które już straciły zainteresowanie kota. Idealnie nadaje się do zachęcenia lub nauczenia do korzystania z drapaka lub legowiska. Nadaje się także do nadania zapachu w transporterze podczas podróży - dla uspokojenia. W ekstremalnych sytuacjach można stosować na miejsca, gdzie kot zostawia zapach swojego moczu.
Preparat zawiera naturalny, skoncentrowany wyciąg bez dodatków chemicznych.
Stosować z odległości ok 30-40cm. Zalecany jest tylko jedno dawkowanie ze względu na skoncentrowany charakter preparatu.
Pojemność: 5 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KLS5ML |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KLS5ML |
Wał Napędowy 710-019 Main Drive Shaft 2szt
Części z rozbiórki - mogą posiadać zarysowania.
Cena dot. 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-019 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Groszki Light Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 17711 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 72 cm | 72 cm | 64 cm |
| M | 150 cm | 70 cm | 68 cm | 60 cm |
| S | 146 cm | 68 cm | 64 cm | 56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Gorset Model V-5387 Tease me Black - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 79 %
~Poliuretan 5 %
Polyester 3 %
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Górna Głowica Mocowanie Łopat MJX T655-002 T55-002 T623
Numer katalogowy: T655-002
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-002 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-002 |
Slipy Model Burito 18728-99x Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XL | 106-110 cm |
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
GF Koszulka pooperacyjna dla samca WET1/P/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Flexi Collection M taśma 5 metrów do 25kg - czarno-biała
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Sukienka Model 38-5 Jeans Navy - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Honey Ecru-Africa M-278 Brown/Ecru - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
S031-09 Tail Decoration Blade Red - Stateczniki Ogona Czerwone
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-09 czerwone |


_157014.jpg)