Poznaj jej wyjątkowe aspekty:
- seksowna koszulka o zniewalającym kroju
- delikatna, prześwitująca tkanina
- koronkowe miseczki z pionowym przeszyciem ? świetnie wyeksponowany biust
- regulowane ramiączka dla idealnego dopasowania
- dekolt ozdobiony elastycznymi gumeczkami
- koronkowe wykończenie dołu koszulki z kwiatowym motywem
- w komplecie pasujące do całości stringi
- przyjemny w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Water Boost Complex Plus - Micro, Macro, Carbo 3w1 kompleksowy nawóz dla roślin 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Śnieżka spray zielony ciemny MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL6005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL6005 |
Duży Pokrowiec na Tel. GSM/Smarfon (chroni przed podsłuchem..), Blokuje Sygnał GSM, GPS, Wifi...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415259 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908973415259 |
Spódnica z paskami 036 beżowa - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE CZARNE BM1973 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 200 MMA ZESTAW
MIG-200 K inwerter /MMA
PÓŁAUTOMAT MIGOMAT MAGNUM MIG 200K INVERTER MMA IGBT
Urządzenie posiada możliwość spawania metodą MMA elektrodami otulonymi (rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.). Dane techniczne:
| Zasilanie | 230 V~50Hz |
| Max prąd spawanie MIG/MAG | 200/60 [A/%] |
| Max prąd spawanie MMA | 160/60 [A/%] |
| Zakres regulacji | Płynny |
| Spawanie drutem samoosłonowym | TAK |
| Max pobór mocy | 6,3 kVA |
| Średnica drutu | 0,6 - 0,8 mm |
| Średnica elektrody | 1,6 - 3,25 mm |
| Stosowane masy szpul | 5 kg |
| Zabezpieczenie | 25 A |
| Szczelność obudowy | IP 21 |
| Chłodzenie | Wentylator |
| Waga | 28 kg |
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 94010 blue - Anabel Arto
~Spandex 16 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
BENEK Przekąska dla gryzoni TOPINAMBUR 80g
Skład: suszone bulwy topinamburu
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 5,6%, Tłuszcz 0%, Włókno 9,8%, Popiół 4,7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Bluzka Model K378 Grey - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
Kombinezon Damski Model S115 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 100 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 150 cm | 96 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 150 cm | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 150 cm | 104 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 150 cm | 108 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Model 1727 Beige - Lupo Line
Elastan 10 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
T638-003 Upper Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T638-003 |
Żakiet Model M448 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Skład surowcowy:
Biustonosz: 85% Poliamid,15% Elastan.
Figi:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1504 |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 81kg!!
Udźwig ok 81kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE JD200LC ,9217993 , 4181700
Numery do celów porównawczych:
9217993 , 4181700
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9217993AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9217993AE |
Kombinezon Damski Model MOE319 Grey - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 147 cm | 76 cm |
| M | 143 cm | 72 cm |
| S | 140 cm | 68 cm |
| XL | 151 cm | 80 cm |
| XXL | 155 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model VT053 Pink - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Różowy |
Mikro-Podsłuch Narywający Dźwięk, Ukryty w Pendrive 8GB (pojemność 560h!) + Słuchawki + MP3...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905573415349 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905573415349 |


_194286.jpg)