~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 90-93 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 86-89 cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | 94-97 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 230183 Grey/Coral - Enny
Elegancka sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźny krój
- fason typu tulipan z lekko poszerzanymi biodrami
- dekolt okrągły
- model z delikatnym rękawkiem
- po bokach kieszenie
- przód wykonany jest z wzorzystej materiału
- tył uszyty jest z gładkiej dzianiny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Skład: 63% wiskoza, 33% poliester, 4% elastan + 95% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 100 cm | 92 cm |
| 38 | 92 cm | 104 cm | 96 cm |
| 40 | 93 cm | 108 cm | 100 cm |
| 42 | 94 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlotte M-186 Navy/White/Silver - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 88-91 cm | 96-102 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
ANIMONDA Brocconis Cat smak: wołowina i drób 400g
Analiza: Białko 7,5%, tłuszcz 4%, włókno 0,5%, popiół 2,5%, woda 81%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Sonia III 54 x 34 x 75 cm
Wyposażenie: 2x karmiki / poidełka, 2x drążek
Wymiary: 54 x 34 x 75 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P027 |
Bluzka Model BLU 126 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 36/38 | 60 cm |
| 40/42 | 61 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Spinki R-sna Pin Do 710 - 710-026
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-026 |
DAKO-ART Dropsy jabłkowe dla gryzoni 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
OBUWIE SPORTOWE Z FUTERKIEM BOK-1103B CNBBOK-1103B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Piżama KOMPLET ALTEA czarny - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
GF Bluza czerwona POLICE DOG B59/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica Model 359 Ecru - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 122 Blue - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Szpiegowski Długopis HD!!, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Aparat Foto...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415551 |
MJX X400 X400-024 Kabel USB Ładowarka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-024 |
Figi Pełne Model Athina White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Spódnica Stylowa spódnica mini MM5021 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Sandał STYLOWE SANDAŁKI Z KORALIKAMI 3095-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MM 012-1 Navy/White - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 96 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 74 cm |
| XL | 104 cm | 100 cm | 86 cm |
| XS | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| XXL | 108 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |


_116389.jpg)