Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 12mm / 270cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszula Model K02 Black - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 93 cm |
| 38 | 62.5 cm | 97 cm |
| 40 | 63 cm | 101 cm |
| 42 | 63.5 cm | 105 cm |
| 44 | 64 cm | 109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Tetratec EX 1200 Valves - zawory do filtrów 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167278 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167278 |
Kostium Model Bunny teddy Black - Obsessive
Zabawa dopiero się rozpoczyna!
Zadziorne detale kostiumu Bunny:
- seksowne body z dodatkami w stylu króliczka
- eleganckie połączenie czerni i bieli podkreśla zadziorny charakter kostiumu
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie
- pionowa wstawka oraz aplikacja z perełek optycznie wyszczuplają talię
- w kroku zapięcie na haftki łatwo założyć, łatwo zdjąć!
- puszysty ogonek zachęca do zabawy
- w komplecie perfekcyjne dodatki: opaska z uszkami, kołnierzyk z muszką i mankiety
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model V-6908 Dama de honor White - Axami
Elastan 10 %
~Polamid 79 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
SERA Aquatan - środek do uzdatniania wody w akwarium 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
LAKIEROWANE SZPILKI PASSION G6231-5B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Stefanplast Toaleta / Kuweta kryta CATHY z filtrem biało-fuksja
Wyposażona jest w filtr węglowy oraz drzwi. Wysoki brzeg zapobiega wydobywaniu się żwirku na zewnątrz.
Wymiary:
Długość: 56 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
Sukienka Model 98-7 Jasna Brzoskwinia - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 66 cm |
| M | 84 cm | 64 cm |
| S | 80 cm | 62 cm |
| XL | 92 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Miecz Rycerski (dekoracyjny) + Deseczka na Ścianę.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Zasilacz Ładowarka 3.7V 200mA Kc0027
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0027 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Emily Wonder M-451 Mint - Marko
Cechy kostiumu:
- słodki, dwuczęściowy kostium uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- przepiękna, egzotyczna kolorystyka
- gładki biustonosz i figi w kropeczki
- biustonosz usztywniany, z wbudowanym na stałe wypełnieniem push up (w rozmiarach S, M, L, XL)
- świetnie unosi, modeluje i optycznie powiększa piersi
- konstrukcja na małe i średnie piersi
- fiszbiny u podstaw miseczek
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę
- figi z przeszyciem z tyłu, optycznie kusząco zaokrąglają pośladki, nadają im bardzo kobiecej formy
- wiązania po obu stronach bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 13-49 Ecru/Red Flowers - Morimia
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 112 cm | 96 cm |
| M | 92 cm | 108 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 100 cm | 88 cm |
| XL | 100 cm | 116 cm | 100 cm |
| XS | 84 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model K 305 XXXXI Black - Spektra
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 114 cm | 96 cm |
| 50 | 120 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S083 Grey - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 100 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 109 cm | 95 cm | 93 cm | 77 cm |
| S | 109 cm | 90 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 111 cm | 105 cm | 103 cm | 87 cm |
| XXL | 112 cm | 110 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model MOE101 Yellow - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 104 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 100 cm | 92 cm |
| S | 86 cm | 106 cm | 96 cm | 90 cm |
| XL | 90 cm | 118 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Trixie Podkładka pod miski My Kitty Darling
- wykonana z plastiku
- nie ślizga się
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24473 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24473 |


_192794.jpg)