Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Miecz Średniowieczny/Szabla- Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415668 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415668 |
TRAMPKI MELISKI FIOLETOWE KM59 NAVY/WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model 94-7 Jasny Jeans - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| XS | 88 cm | 92 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Narzutka model 30053C Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Pareo Model D Lime Yellow - Marko
Długość 100cm, szerokość 100cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tracy Mare M-392 Sky Blue - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, wyjmowane z modelu
Regulowane i odpinane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi na podszewce, klasyczny krój, z troczkami po bokach
Najnowsza kolekcja Lato 2017.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 108 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-91 cm | |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M346 Ecru - Makadamia
Stylowa sukienka z kieszeniami.
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na złoty zamek
- rękaw krótki
- rękaw typu kimono
- z przodu kieszenie
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 88 cm | 84 cm | 80 cm |
| 38 | 91 cm | 92 cm | 88 cm | 84 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 92 cm | 88 cm |
| 42 | 93 cm | 100 cm | 96 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model K424 Wzór 41 - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |
Halka Model Glossy Dress Black - Mitex
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 93-96 cm |
| M | 93-98 cm | 88-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 103-108 cm | 97-100 cm |
| XS | 83-88 cm | 80-84 cm |
| XXL | 108-113 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga CrispySticks Sunflower&Honey-kolby słonecznikowo-miodowe dla myszoskoczków i myszy 110g
kolby z nasionami słonecznika i miodem dla myszoskoczków oraz myszy. Stanowią
idealne uzupełnienie codziennej diety w składniki odżywcze, minerały
i witaminy.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do
momentu otwarcia opakowania.
- Patyczek z aromatycznej wierzby może być obgryziony przez zwierzaka.
Skład: zboża, nasiona (nasiona słonecznika 15%), miód, cukry, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: stosować jako uzupełnienie karmy podstawowej.
Opakowanie zawiera 2 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462072 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462072 |
Piżama Damska Model Sylwia 286 AW/17 K1 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Water Boost CARBO FUEL - węgiel w płynie 200 ml
Dawkowanie: 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na każde 60 litrów wody dziennie przy średniej ilości roślin w akwarium. Zbiornik z dużą ilością roślin - 1 ml na każde 30 litrów wody dziennie. W celu wzmocnienia efektu szybkiego wzrostu i prawidłowego wyglądu zaleca się równoległe stosowanie WATER BOOST MICROELEMENTS, WATER BOOST MACROELEMENTS, WATER BOOST POTASSIUM oraz WATER BOOST FERRUM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 100 cm |
| S | 59 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K350 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M450 Beige - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T208/2 Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| S/L | 97 cm | 92-108 cm | 84-100 cm | 70-86 cm |
| XL/XXL | 99 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 88-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Slipy Model Authentic Jeans - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 5XL | 112-118 cm |
| L | 94-98 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| XXXL | 102-106 cm |
| XXXXL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model M012 Red - Mosali
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm | 80 cm |
| M | 61 cm | 100 cm | 76 cm |
| S | 61 cm | 96 cm | 72 cm |
| XL | 62 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model L190 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 102 cm | 106 cm | 98 cm |
| M | 89 cm | 98 cm | 102 cm | 94 cm |
| S | 89 cm | 94 cm | 98 cm | 90 cm |
| XL | 89 cm | 106 cm | 110 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
- elegancka bluzka damska
- wykonana ze zwiewnego materiału
- wzorzysty materiał
- długi rękaw
- dekolt zakładkowy
- dół i rękawy zakończone ściągaczem
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |


_192791.jpg)