| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Komplet Model 322 Grey - Figl
- elegancki komplet damski składający się dwóch części - klasycznej bluzki i spódnicy.
- bluzka z rękawem o długości 3/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Toasties Vegetables - ciasteczka warzywne dla gryzoni 150g
z dodatkiem pięciu rodzajów warzyw. Wzbogacają codzienną dietę w składniki odżywcze, minerały oraz witaminy A, D3 i E.
Dodają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (marchewka 10%), roślinne ekstrakty białkowe, minerały.
Analiza chemiczna: białko surowe 10%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 10%,
popiół surowy 6%.
Dawkowanie: należy podawać 1 do 8 ciastek dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
Kamizelka Damska Model MOE238 Ecru - Moe
Skład: 70% poliester, 30% wełna
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 94 cm | 108 cm |
| S/M | 94 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Szlafrok szlafrok Krótki Model Eliza Sky Blue - DKaren
Klasyczny szlafrok Eliza.
- szlafrok z kołnierzem
- wykonany z przyjemnego, miękkiego materiału
- po bokach dwie kieszenie
- rękawy zakończone mankietami
- wiązany w pasie
- długość: 90 cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-110 cm | 104-110 cm |
| M | 96-104 cm | 96-104 cm |
| S | 88-94 cm | 88-94 cm |
| XL | 110-116 cm | 110-116 cm |
| XXL | 116-124 cm | 116-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Niebieski |
Botki Model 1546-89 Grey - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Aska 10489 Yellow - Click Fashion
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Żółty |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY Z OZDOBĄ 7218-14BE CNB7218-14BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Sum-Plast A2 Ring ze sznurkiem duży średnica 10,5cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka Model Priscila Black - Jersa
Elastan 7 %
Polyester 85 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106.5 cm | 94.5 cm | 89 cm | 71.5 cm |
| 38 | 107 cm | 98.5 cm | 93 cm | 76 cm |
| 40 | 107.5 cm | 102.5 cm | 97 cm | 80 cm |
| 42 | 108 cm | 107 cm | 101 cm | 85 cm |
| 44 | 108.5 cm | 112 cm | 106 cm | 89 cm |
| 46 | 109 cm | 116.5 cm | 111 cm | 93.5 cm |
| 48 | 109.5 cm | 122 cm | 116 cm | 98.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model 230047 Ecru/Druk - Enny
Modna koszula typu oversize.
- luźny, swobodny krój
- dekolt z kołnierzykiem
- wydłużony tył
- rękaw o długości 3/4
- luźny, swobodny fason
- oryginalny wzór
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
~Poliuretan 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 65/75 cm | 136 cm |
| 40/42 | 67/77.5 cm | 143 cm |
| 44/46 | 69/80 cm | 152 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 185-1 Grafit Melange - Numoco
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 78 cm |
| M | 90 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 68 cm |
| XL | 96 cm | 84 cm |
| XXL | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Calipso dress Ecru - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 130-2 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 84 cm | 78 cm |
| M | 80 cm | 80 cm | 74 cm |
| S | 76 cm | 76 cm | 70 cm |
| XL | 88 cm | 88 cm | 82 cm |
| XXL | 96 cm | 92 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Legowisko ,MINOU\' dla psa 35 × 26 × 41 cm/różowo-szary
Cechy legowiska:
-Legowisko z serii Minou przeznaczone dla kotów oraz małych psów,
-Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, -Materiał sztuczny zamsz, wykończone miłym futerkiem,
-Legowisko wykonane z ciepłego i przyjemnego materiału, -Wypełnione pianką, -Wyjmowana 2-stronna poduszka z mięciutkim wypełnieniem,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36301 |
Scyzoryk GERBER BG GRANDFATHER.
Scyzoryk GERBER BG GRANDFATHER.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262143952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262143952 |
Żakiet Model VT086 Beige - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków 003 50 x 25,5 x 42 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Koszulka Model BLV 015 Black - Vestiva
Klasyczna koszulka damska.
- cienkie ramiączka
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- koszulka wykonana z jest wysokiej jakości, rozciągliwej wiskozy
- idealnie dopasowuje się do ciała
~Viscosa 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| XXL | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Bayon Navy - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Olimpia White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |


_312370.jpg)