Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS/Lojack+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152597 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152597 |
CZARNE LAKIEROWANE SZPILKI LL-89B CNBLL-89B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Modna sukienka w stylu casual MM1096 Grey/Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M530 Oliwka - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Pokrywki (miarka) na puszki śr. 10,6 cm (2 szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 24552 |
| EAN | 4011905245522 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 24552 |
| EAN | 4011905245522 |
Trixie Drapak dla kota podłogowo-sufitowy Madrid Beżowy
Ogromną zaletą drapaka jest jego duże rozbudowanie i wysokość pod sam sufit. To prawdziwa kocia dżungla, a koty, które uwielbiają wspinaczkę znajdą tam wyzwanie i mnóstwo zabawy. Osobniki preferujące wysokie legowiska będą zachwycone odpoczywając na jednej z licznych półek.
Drapak jest solidny i stabilny - poprzez swoją wysokość (drapak ma ponad 245 cm wysokości), ostatni element dokręca się do sufitu, dzięki czemu drapak nie chybocze się nawet podczas szalonej zabawy.
Ostrzenie pazurów jest dla kota ważna czynnością - w ten sposób pozbywa się on nie tylko rosnących i złuszczających się części pazura, ale również zaznacza swoje ulubione miejsca. Aby uniknąć drapania mebli, tapet i dywanów, warto zaopatrzyć się w koci drapak.
Wymiary:
-Podstawa: 68 x 44 cm,
-Jaskinia narożna: 35 x 35 x 29 cm,
-4 półki do leżenia: 37 x 37 cm oraz jedna 41 x 41 cm,
-Grubość 9 sizalowych pieńków: 9 cm,
-Hamak na metalowej ramie (średnica): 40 cm,
-Pluszowy tunel: 23 x 26 cm,
-Całkowita wysokość drapaka: 245 - 270 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43901 |
Kostium dwuczęściowy kostium kąpielowy 94016 blue - Anabel Arto
~Spandex 16 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Kaganiec skórzany rozmiar 3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kopertówka Koperta motyle 758B Grey - Manzana
Wysokość 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Soft Fifi Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620147 |
Koszulka Tan Model 2786 Pastel Pink - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor | Różowy |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Roleta Przeciwsłoneczna Cars Auta 1szt
Roleta jest mocowana za pomocą haczyków lub gumowych przyssawek. Przyssawki należy zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie, aby stały się bardziej elastyczne przed przyczepieniem do szyby.
Wymiary: 36 x 45 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9307 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9307 |
Figi Model VF-289 Jeans - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR SEASONAL COLOR 155576 Fioletowy - Converse
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Fioletowy |
Figi Model Eco-Gi Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Chusta Model ADS 2400-001C Bordo/Navy - Moraj
Modna chusta damska.
- została wykonana z ciepłej przędzy w modnym wzorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Wymiary:
- szerokość 145 cm
- długość 145 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Granatowy |
Kuchenna Rękawica Niebezpiecznego Kucharza
Nasza rękawica dla mężczyzny to zabawny, a jednocześnie praktyczny prezent dla każdego faceta niezależnie od tego, czy próbuje gotować codziennie, czy jedynie od święta.
Gadżet w pigułce:- kuchenna rękawica dla mężczyzny
- w zestawie 1 sztuka
- dowcipny design przypominający znak ostrzegawczy
- napis: „UWAGA Facet w kuchni”
- praktyczny i zabawny prezent dla faceta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | rękaw.kucharza |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | rękaw.kucharza |


_312365.jpg)