Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą 1F 36x29x13 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 36x29x13 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Ładowarka Samochodowa USB 12/24V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415095 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415095 |
Zegarek Biurkowy Nagrywaj. Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch) itd.
Szpiegowska Mikro-Kamera HD Nagrywająca Cyfrowo Obraz HD+Dźwięk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415224 |
Furminator do usuwania podszerstka dla małych psów krótkowłosych S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112082 |
Subtelny biustonosz wykonany z dzianiny Typu spacer. Dzianina zawiera powierzchnie tekstylne, które formują trójwymiarową, oddychającą miseczkę. Innowacyjna Technologia pozwala na idealne dopasowanie stanika do kształtu biustu łącząc w sobie właściwości biustonosza miękkiego i usztywnianego. Konstrukcja biustonosza wyglądem przypomina Stanik usztywniany, jednak zastosowany Materiał daje poczucie komfortu takie Jak Stanik miękki. Dzieki bezszwowej Konstrukcji miseczek idealna propozycja żart na strąk dopasowane Favourite. Bielizna została wykonana w całości z gładkiego materiału, Delikatne wstążeczki z atłasowej tasiemki zdobią Styk miseczek i Misek z ramiączkami. Ramiączka regulowane, Bez możliwości odpinania. WYGODNE tylne zapięcie czterostopniowe na Dwie haftki.
SKŁAD: 75% poliamid, 15% elastan, 5% poliester, 5% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70C,70D,70E,70F,70G,75B,75C,80C,85B,75E,75F,80D,80F,95B,70H,75G,95D,80G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70C,70D,70E,70F,70G,75B,75C,80C,85B,75E,75F,80D,80F,95B,70H,75G,95D,80G |
Szorty Model Evita Beige - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan (poliuretan).
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
GF Skafander czarny SOFTSHELL S70/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Katrinex Suszony Gammarus 125ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
Szczególną rolę odgrywa chitynowy pancerzyk, będący dla ryb cenną substancją balastową.
Używa się go przemiennie do karmienia śrdnich i dużych ryb, a także żółwi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Versele Laga Adult Salmon - karma dla kotów dorosłych z łososiem 10kg
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (kurczak 25%), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i pochodne ryb (łosoś 4%), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (groszek, marchewka) 1%, drożdże, minerały.
Analiza chemiczna: białko surowe 32%, tłuszcz surowy 10%, włókno surowe 2%, minerały 8%, wapń 1,1%, fosfor 1%, tauryna 0,2%.
Dawkowanie: wg załączonej tabeli.
Należy zapewnić kotu nieograniczony dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441063 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 441063 |
Sukienka Model S37 Bordeux - Nife
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 94-96 cm | 86-88 cm | 68-70 cm |
| 38 | 80 cm | 98-100 cm | 90-92 cm | 72-74 cm |
| 40 | 80 cm | 102-104 cm | 94-96 cm | 76-78 cm |
| 42 | 80 cm | 106-108 cm | 98-100 cm | 80-82 cm |
| 44 | 80 cm | 110-112 cm | 102-104 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,2XL |
Dolina Noteci Premium Junior z Wątróbką z królika puszka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Wymiary:
S - obwód bioder w cm 82-92
M - obwód bioder w cm 92-104
L - obwód bioder w cm 104-114
XL - obwód bioder w cm 114-124
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
GF Kombinezon zimowy szary Z16/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model L4142/8 Yellow/Blue - Lorin
Modny jednoczęściowy kostium typu monokini.
- klasyczny krój
- miseczki miękkie
- wyjmowane wkładki usztywniające
- góra wiązana na szyi i na plecach
- przód podszyty jest białą dzianiną
- ozdobne paseczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w poziome paseczki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 34 | 88-92 cm | 63-67 cm |
| 36 | 92-95 cm | 68-72 cm |
| 38 | 96-98 cm | 73-77 cm |
| 40 | 99-101 cm | 78-82 cm |
| 42 | 102-104 cm | 83-87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Żółty |
1 st Choice Puppy Toy & Small Breeds amb&Fish 2,72KG - dla szczeniąt ras małych i miniaturowych
Podobna do Sensitive Skin & Coat – Lamb, Fish & Brown Rice dla szczeniąt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 1st Choice |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 1st Choice |
Spódnica Model B031 Black - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Najwyzszej jakości bielizna wykonana z najlepszej gatunkowo bawełny. Doskonale przylega do ciała, dajac poczucie komfortu i wygody. Model z dodatkiem koronki. Skład: 95% bawełna, 5% elastan.Typ: figi Typ: Figi
Kolor: biały, czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,3XL,2XL |
Spódnica Kostium model KOS001 Beige - MKM
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 46 cm | 92 cm |
| M | 87 cm | 45 cm | 84 cm |
| XL | 89 cm | 47 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |


_302528.jpg)