Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Drążek Treningowy - Wielofunkcyjny.
Wysokiej jakości, solidny drążek do ćwiczeń mocowany na futrynę.
Dzięki przemyślanej budowie i 10-ciu uchwytom urządzenie te...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907783410 |
Piżama Komplet Model Frida Secret Garden Collection Red/Navy - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Profesjonalny Zestaw 3-Mieczy/Katan + Podstawka.
+ Drewniana Podstawka.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113652 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 805319113652 |
Duża Tarcza Sylwetkowa "Francuz".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
Bluzka Model Sila Black/White - Babell
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Kimberly Filigrana M-246 Popiel - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 73-76 cm | 86-90 cm | |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 83-86 cm | |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | |
| XL/M | 82-88 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Ami Play obroża N 53-85/2,5cm - czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sweter Damski Model MOE268 Flower Multicolor - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| uniwersalny | 71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Legginsy Model Trinity Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- długie nogawki
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- praktyczne kieszenie
- z tyłu wstawki z siateczki
- pięknie podkreślają pośladki
- elastyczny materiał
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
BENEK Przekąska dla gryzoni TOPINAMBUR 80g
Skład: suszone bulwy topinamburu
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 5,6%, Tłuszcz 0%, Włókno 9,8%, Popiół 4,7%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
Piżama Męska Model SAM-PY 079 Red Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model B65 1156 Sky Blue - Nife
- elegancka bluzka
- długi rękaw
- dekolt zapinany na guziczek
- bluzka wykonana z delikatnej i zwiewnej tkaniny
- rękawy z mankietami
- perfekcyjny model do biura
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 66 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414949 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414949 |
DAKO-ART Makki - Pełnowartościowy pokarm dla papużek falistych 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model M044 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Spódnica dzianinowa S-011 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 57 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 57 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 58 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 59 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 60 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model ED005-2 Blue - Ella Dora
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M038 Black - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | 94 cm |
| M | 69 cm | 90 cm |
| S | 69 cm | 86 cm |
| XL | 69 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Ilaris Black - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |


_302527.jpg)