- seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana ze zmysłowej siateczki
- pod biustem odcinana
- góra ozdobiona ciekawym wzorem
- po bokach kuszące rozcięcia
- zalotne kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| XXL | 108-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Zestaw T-shirt Męski Model Luca Vneck 3-pack Mix-1 Multicolor - Pierre Cardin
Skład: 100% bawełna (kolor biały i czarny). 60% bawełna, 40% poliester (kolor szary).
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sweter Ciążowy Model 40001C dirty Pink - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Licencjonowane etui na konsolę DS/DSi 10
Kolor niebiesko-czarny lub czarny.
DAKO-ART Mika - pełnowartościowy pokarm dla myszek i szczurów 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8158 Black - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- wzorzysta góra
- lekko usztywniane miseczki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- -boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- jednolite figi
- bo bokach wzorzyste troczki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38B | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30041 Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE NIEBIESKIE TS-16 BLUE - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
TRAPERKI DAMSKIE NOR17-10702B_B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Kornelia 6 Panterka/Black - Tessita
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 94 cm |
| M | 67.5 cm | 90 cm |
| S | 67 cm | 86 cm |
| XL | 68.5 cm | 98 cm |
| XXL | 69 cm | 102 cm |
| XXXL | 69.5 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Brit Let\'s Bite Dog Duck Breast 400g- Naturalne przysmaki dla psa o smaku kaczki
Mięso z kaczki wzbogacone witaminami A i B2
Doskonałe jako nagroda
Strunowe zamknięcie pozwala dlugo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kaczki (100%)
Analiza: Białko 69%, Włókno surowe 0,5%, Tłuszcz 4%, Wilgotność 20%, Popiół 4,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
TETRA Tetratec EX 600 - filtr zewnętrzny do akwarium o poj. do 120l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T145535 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T145535 |
Figi Desire F figi czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Stojak z dwoma miskami 2 x 2,8 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24834 |
AmiPlay Halter N5 Rotweiller czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Samochodowy Komunikator Panelowy - Wyświetlacz LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414895 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414895 |
Bluzka Model H7 Light Grey/Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS1 49 x 32 x 57,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Sukienka Model 17731 Blue - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 85 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Legginsy Model Sharon Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie,
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z elastycznej dzianiny
- idealnie dopasowują się do ciała modelując sylwetkę
- INFOFINISH KELP w postaci mikrokapsułek, wspomagający walkę z cellulitem
- produkt polski
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |


_167473.jpg)