Uwodzicielski peniuar w czerwonym kolorze.
- wykonany ze zmysłowej siateczki
- wykończony uwodzicielskim wstawkami z koronki
- kopertowy dekolt
- rękawy krótki
- wydłużony tył
- peniuar wiązany w pasie na satynową tasiemką
- w komplecie figi
- z tyłu fig kuszące wycięcie oraz kokardka
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czerwony |
Talerzyk porcelanowy z motywem kota
Nadaje się do podawania mokrej karmy dla kociąt, kotów dorosłych. Dedykowana dla kotów perskich. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można myć w zmywarce.
Wymiary/pojemność:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
Tropical Shrimp Sticks 250ml.- Pałeczki dla słodkowodnych i morskich skorupiaków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Spodnie Dresowe Model VT046 Black - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Bluza taliowana z kapturem i metalowymi kółkami 284A Red - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 65 cm | 110 cm | 104 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR M40 ,139-6084 ,8434 E
Numery do celów porównawczych:
139-6084 ,8434 E
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8434AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8434AE |
BUTY SPORTOWE SZARE NB169 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523323 |
Żadna zabawka nie jest niezniszczalna, dlatego nadzoruj jej stan i zadbaj o bezpieczeństwo podczas zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
Bluzka Model MOE372 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 70 cm | 116 cm | 136 cm |
| L/XL | 69 cm | 108 cm | 128 cm |
| S/M | 68 cm | 100 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Piżama Męska Model Mark 751 Grafit - Luna
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 97-104, pas 87-94
Rozmiar XL: Klatka 105-112, pas 95-104
Rozmiar XXL: Klatka 113-120, pas 105-116
Rozmiar XXXL: Klatka 121-130, pas 117-124
Rozmiar XXXXL: Klatka 131-136, pas 125-130
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 2XL |
Szlafrok Damski Model Gloria Cream - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 92-96 cm |
| M | 92-96 cm | 87-92 cm |
| S | 88-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 100-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
Szpiegowski Zegarek FHD na Rękę (8GB), Nagrywający Obraz/Dźwięk + Dyktafon + 4x Diody IR.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590112954871 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590112954871 |
Figi Betty F figi morelowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bayer Drontal Plus Flavour - tabletki na odrobaczenie psa
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
Sukienka Model MOE246 Navy - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 94 cm | 80 cm |
| S | 91 cm | 92 cm | 76 cm |
| XL | 94 cm | 98 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Quiz geograficzny Ameryka Północna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Model Ramona Beige - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |


_305044.jpg)