Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
MJX X600 X600-003 Łopata Śmigło Wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x600-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x600-003 |
Figi Model Perfecta Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 104-126 cm |
| S/M | 82-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 3349112554, 3776, 17338
Numery do celów porównawczych:
3349112554,
3776
17338 BENFORD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3349112554AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3349112554AE |
Figi Model 820-PAN-1 Black - Obsessive
Sprawdź więcej szczegółów:
- śliczne figi zdobione koronką
- z przodu fioletowa kokardka i błyszczący klejnocik
- seksowny, podkreślający pośladki fason
- przyjemny, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model L007 Black - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 105 cm | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 105 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 105 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
8in1 Puppy Shampoo - szampon dla szczeniaków 250ml
- zawiera wyciąg z aloesu (aloe Vera), keratynę i olejki jojoba ekstra
- łagodna formuła o neutralnym pH stworzona specjalnie dla szczeniąt
- nie zawiera sztucznych barwników aromatyzatorów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101567 |
| EAN | 4048422101567 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101567 |
| EAN | 4048422101567 |
Tor do zabawy Catit Senses 2.0 Wave Circuit
Tor w łatwy sposób można wyczyścić po wodą, rozkładając go na podstawowe elementy.
Skład zestawu: 8 elementów
4 elementy wygięte 1 element prosty 2 elementy kończące tor 1 piłka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 43155W |
| EAN | 022517431559 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 43155W |
| EAN | 022517431559 |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 80% Wiskoza,10% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1382 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1382 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Yasmine Avorio M-493 Ecru - Marko
Cechy kostiumu:
- Kostium, który prezentuje najmodniejsze, plażowe trendy
- dwuczęściowy, z kuszącym dekoltem w kształcie serca
- idealny na małe i średnie piersi
- ozdobne marszczenie po środku biustonosza
- miseczki usztywniane
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- push up wbudowany do biustonosza, nie wyjmowany, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi ozdobne, zgrabne, bardzo wygodne
- gładka tkanina świetnie zestawiona z najmodniejszą, wzorzystą, nawiązującą do palm
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 86-88 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-85 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 78-83 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE250 Red - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 102 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 94 cm |
| S | 92 cm | 94 cm | 92 cm |
| XL | 94 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model SUK 121 Black - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 106 cm | 88 cm | 96 cm |
| 38 | 87 cm | 110 cm | 92 cm | 100 cm |
| 40 | 88 cm | 114 cm | 96 cm | 104 cm |
| 42 | 89 cm | 118 cm | 100 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
LoloPets Stojak regulowany z miskami malowany 2,8L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97332 |
| EAN | 5904479973320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97332 |
| EAN | 5904479973320 |
TRANSPORTER PET CARGO CABRIO - biało/pomarańczowy
Waga: ok 2,8 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 11,3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50783 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50783 |
Sukienka Model Margaret 190-4 Mint - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Sukienka wizytowa model 674g Blue - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
Diversa Tło do akwarium Skała 120 cm x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy Lux zwyposażeniem 43 x 28 x 23,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G034 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G034 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Brit Let\'s Bite Dog Chicken Breast 275g.- Naturalne przysmaki dla psów o smaku kurczaka
Mięso z kurczaka z dodatkiem kwasów tłuszczowych
doskonałe jako nagroda
Strunowe zamknięcie pozwala długo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kurczaka (100%)
Analiza: Białko 50%, tłuszcze 2%, popiół naturalny 5%, surowe włókna 0,1%, wilgotność 23%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_308506.jpg)