| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22 cm |
| 37 | 22,5 cm |
| 38 | 23 cm |
| 39 | 23,5 cm |
| 40 | 24 cm |
| 41 | 24,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Sanora 10020 Black - Click Fashion
Polyester 12 %
~Spandex 6 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Sabrina Milk - Nipplex
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Sukienka Plażow Pareo Model C Seafoam Glow Mint - Marko
Długość 90cm x 2, szerokość 55cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sukienka Model P4 Coral - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 106 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 106 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 106 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
Chwytak Magnetyczny, Neodymowy. Udźwig 81kg!!
Udźwig ok 81kg.!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077730001 |
skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1418 |
Stringi STRINGI STELLA/S czarno-beżowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Arion Original Puppy Small Chicken & Rice - bezglutenowa karma dla szczeniąt 7,5 kg
-Bez glutenu
-Bez zbóż
Wspomaga uczenie się
Karma wzbogacona w kwasy
Omega-3 (DHA) z oleju rybnego
w celu wsparcia rozwoju mózgu
i wspomożenie zdolnośći
uczenia się rosnącego szczenięcia
Optymalny rozwój
Karma boghata w białko zwierzęce i
tłuszcz dla zapewnienia rosnącemu
szczeniakowi nalezytej ilości energii i wartości odżywczych
Poprawa odporoności
Wyważenie źródeł niezbędnych nienasyconych
kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6, witaminy E i C,
beta-karoten i naturalne wyciągi z owoców cytrusowych
wspiera delikatny naturalny system odpornościowy młodego szczenięcia.
Składniki: Kurczak (w postaci dehdratyzowanej 43%), ryż (32%), tłuszcz zwierzęcy, hydrolizat białka zwierzęcego, groszek zielony, drożdże browarniane, ziemniaki, pulpa z buraka cukrowego, olej rybny, sól kuchenna, włókno oczyszczone, węglan wapnia, fruktooligosacharydy (FOS), mannooligosacharydy (MOS), ziarna winogron, ekstrakt z owoców cytrusowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Shape I Chlorine Proof Black - GWINNER
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| 48 | 118 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Sukienka Model ASU0026 Black - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Model 193 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Sense Brzoskwinia - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Różowy |
Gaz Obronny Ukryty w Długopisie.
Bardzo skuteczny w użyciu przeciwko agresywnym ludziom, psom itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
Megan Mieszanka Hiszpańska dla gryzoni 0,5l.
Zastosowanie nowoczesnych, szczelnych opakowań pozwala je wielokrotnie zamykać, utrzymując w ten sposób karmę w świeżości.
Skład: kukurydza, granulat, chleb, świętojański, ziemniak
Analiza: białko surowe 14.0%, tłuszcz surowy 8.0%, włókna 7%, popiół 3%, węglowodany 55%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
STURDI BAG DIVIDED - TRANSPORTER - TORBA - XL SMOKE
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: smoke / szary grafit.
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,5 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg / 2x 11,3 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Kombinezon Model KM02 Black - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 147 cm | 90 cm | 84 cm | 60-88 cm |
| 36 | 148 cm | 94 cm | 88 cm | 64-90 cm |
| 38 | 151 cm | 98 cm | 92 cm | 68-94 cm |
| 40 | 153 cm | 104 cm | 96 cm | 72-96 cm |
| 42 | 153 cm | 108 cm | 100 cm | 76-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Kompletne Koło 4wd12-32 Felga + Opona (2szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-32 |


_305731.jpg)