Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.2 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy II z tunelem Chrom 37 x 25 x 51 cm
Wyposażenie: tunel, domek, taras, kołowrotek, miseczka
Wymiary: 37x25x51 cm., odstęp prętów: 11mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G101H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G101H |
TRIXIE Piłka jeżowa dla kota 3 cm
Koty uwielbiają bawić sie tymi jeżykami długimi godzinami - za każdym razem zabawa jeżykiem jest dla nich nowym wyzwaniem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4125 |
Sweter Damski Model PA001 Beige - MKM
~Polamid 25 %
Polyester 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 120 cm |
| M | 92 cm | 112 cm |
| S | 90 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 94-10 Dirty Pink - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 98 cm | 80 cm |
| M | 98 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 90 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 102 cm | 84 cm |
| XS | 88 cm | 84 cm | 66 cm |
| XXL | 114 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE371 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102.5 cm | 102 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 102 cm | 97 cm | 99 cm | 91 cm |
| S | 101.5 cm | 92 cm | 94 cm | 86 cm |
| XL | 103 cm | 107 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 103.5 cm | 112 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Kombinezon Damski Model Carin Light Grey - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 144 cm | 120 cm | 98 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Marynarka Damska Model Casma 10531 Black - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Tiffany Violet - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
KOMPLET PANEWEK GŁÓWNYCH NOMINALNYCH URSUS 4512 , 4514 , 3134024K
Numer do celów porównawczych :
3134024K
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563134024K |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6563134024K |
Transporter posiada w pełni przejrzyste boczne ścianki, co pozwala na kontakt ze zwierzęciem w czasie transportu. Zastosowane materiały - ultralekki NEOPRAN oraz szeroki i miękki pasek na ramię umożliwiają wygodne podróżowanie z pupilem. To najnowocześniejsze rozwiązanie dla podróżujących z kotem lub małym psem. Transporter posiada drzwiczki odpinane na suwak na froncie, a także niezwykle wygodną klapkę w górnej części, dzięki której nawet zestresowane zwierzę będzie można swobodnie włożyć i wyjąć z transportera. Dzięki materiałowi - NEOPRAN - transporter jest lekki oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, a także łatwy do utrzymania czystości. Posiada bardzo dobrą cyrkulacją powietrza. Bardzo lekki, wygodny i poręczny, co jest ogromną zaletą w przypadku przenoszenia zwierząt na większe odległości. Po rozłożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca w bagażu lub schowku. Zastosowanie dla zwierząt o wadze do 6kg. Wykonany z wysokiej jakości materiału - NEOPRAN. Jest bardzo lekki. Produkt opatentowany. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy transportera. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę transportera. Kolor: czarny z motywem. Wymiary: 46 x 30 x 32 cm. Waga: ok 1,1kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-LP |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-LP |
Duży Zdalnie Sterowany Spychacz/Buldożer + Pilot Radiowy.
+ Oświetlenie...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415535 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415535 |
Versele Laga Crispy Pellets - Guinea Pigs Breeder - granulat odchowowy dla świnek morskich 25kg
- Formuła bez ziaren oraz wysoki poziom włókna jak w naturalnej diecie zapewniają doskonałe trawienie i pobieranie karmy.
- Bogata w wit. C zapewniającą zdrowie i witalność.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, minerały, FOS, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 15,5%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 19,5%, popiół surowy 8,5%, wapń 1%, fosfor 0,5%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od wielkości i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461505 |
Sukienka Model 13-51 Navy/White Paseczki - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Kamera Zewnętrzna Bezprzewodowa Dzienno-nocna + Odbiornik do 300m.
Fonią +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619993 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619993 |
Miernik Sygnału Satelitarnego+Kabel.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
Wiatrówka Łamana Gamo Shadow Barricade TG 4,5mm/Sprężynowa.
Łamaną i Gwintowaną Lufą 4,5mm,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620174 |
CHABA Smycz skórzana 10mm / 130cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Oryginalny Outdoorowy Zegarek Smith&Wesson (USA) MILITARY OLIVE DRAB + Dodatkowe 2 Paski!!
MILITARY OLIVE DRAB
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718146133 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718146133 |
Bokserki Model Tattoo Snake Navy - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Kanapa, w zewnętrznej części obicia wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Miejsce do leżenia do miękki materiał lub sztuczne futro, uwielbiane przez zwierzęta.
Zastosowane do produkcji materiały na zewnętrzny pokrowiec to:
zamsz tapicerski - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra lub baranek - bardzo miękki materiał i delikatny w dotyku, stosowany do produkcji maskotek dla dzieci;
lub
sztuczne futro - część do leżenia.
Wypełnienie:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem.
Rozpinana, pokrowiec i wypełnienie można zdjąć, a segmenty wypełnienia wyjmować pojedynczo wg potrzeby i prać.
Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwaki, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim elementy wypełnienia i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki z gąbki, wypełniające kanapę.
Dokładna instrukcja prania znajduje się na metce.
Wymiary przybliżone: 70 x 55 cm Waga ok 1,5 kg
Prezentowana na zdjęciach kolorystyka ma charakter poglądowy, a kolory mogą różnić się odcieniami w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-ec |


_225837.jpg)