| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Stylowa sukienka z dzianiny GR1161 Dżins - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Bluza taliowana z kapturem i metalowymi kółkami 284A Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 106 cm | 100 cm |
| M | 64 cm | 102 cm | 96 cm |
| S | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| XL | 65 cm | 110 cm | 104 cm |
| XXL | 66 cm | 114 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zolux Płyn zapobiegający gryzieniu 250ml
Sposób użycia: pryskać płynem zgodnie z zapotrzebowaniem na gryzione miejsca. Nie spłukiwać. W razie spożycia, środek nie toksyczny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 471623 |
| EAN | 3336024716236 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 471623 |
| EAN | 3336024716236 |
Model wykonany z mikrofibry, dzięki czemu idalnie dopasuje się do każdej sylwetki. Subtelne figi z dodatkiem kwiecistego tiulu sprawią że każda kobieta poczuje się wyjatkowo.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z figami MAXI oraz biustonoszem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L,M |
Sukienka Model SUK143 Ecru - Lanti
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 88 cm | 84 cm | 64 cm |
| 36 | 88 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 88 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 91 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 91 cm | 102 cm | 80 cm |
| 44 | 91 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Damska Model Sara Ecru - Kamea
Sara to klasyczna, oryginalna czapka. Wykonana z ciepłej, wełnianej przędzy w dziewczęce gwiazdki. Przód ozdobiony delikatnymi dżetami w gwiazdki. W tej czapce każda kobieta poczuje się modnie i wyjątkowo.
alpaka 30 %
Elastan 2 %
~Polamid 10 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Indiański Łuk Sportowy Hawk + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933462047 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4710933462047 |
Furminator do usuwania podszerstka dla małych zwierząt domowych, do wszystkich typów sierści
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR113522 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR113522 |
Flawitol dla szczeniąt ras dużych 400 g
Flawitol dla szczeniąt ras dużych zwiera zwiększoną zawartość miedzi i żelaza, przez co wspomaga procesy krwiotwórcze oraz syntezę kolagenu, będącego głównym składnikiem organicznym szybko rosnących kości. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego poziomu wapnia i fosforu w preparacie kości są nie tylko odpowiednio zmineralizowane, ale także elastyczne, sprężyste i odporne na wstrząsy.
Zalecenia:
Preparat przeznaczony dla szybko rosnących szczeniąt ras dużych oraz dla suk w ciąży i karmiących
Składniki aktywne:
Miedź reguluje m.innymi aktywność enzymów odpowiedzialnych za prawidłową syntezę kolagenu - białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność kości. Podwyższona zawartość żelaza wspomaga procesy wytwarzania czerwonych krwinek, a co za tym idzie lepszy transport tlenu w organizmie rosnącego psa.
Dawkowanie:
1 tabl/6 kg/dzień
Skład:
Wapń 136,08 mg, Fosfor 101,09 mg, Magnez 2,16 mg, Miedź 1505,20 µg, Jod 146,95 µg, Żelazo 10,72 mg, Selen 27,72 µg, Cynk 8,88 mg, Mangan 691,20 µg, Witamina A 923,47 IU, Witamina D 100,64 IU, Witamina E 5,50 mg, Witamina B1 252,00 µg, Witamina B2 460,80 µg, Witamina B6 280,80 µg, Witamina B12 4,58 µg, Kwas pantotenowy (Wit. B5) 1,86 mg, Biotyna (Wit. H) 18,27 µg, Kwas foliowy 41,04 µg, Niacyna 2,16 mg, Cholina (Wit. B4) 32 mg, Flawonoidy 16 mg, Drożdże 602 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Figi Model K358 Blanca Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model S008 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 60 cm | 96 cm | 78 cm |
| S | 59 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 62 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Łuk Bloczkowy Chameleon + 2 Strzały i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262116451 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262116451 |
Sweter Damski Model SWE114 Grey - Lanti
~Przędza metaliczna 6 %
~Viscosa 52 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 58 cm | 160 cm |
| S/M | 56 cm | 152 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Uniwersalny Zestaw Kluczy - 41 Elementów!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155461 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155461 |
ADIDAS LOS ANGELES J BB2467 CNBBB2467 Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model Alexis Beige - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
8in1 Black Pearl Shampoo - szampon dla psa o ciemnej sierści 250ml
- wyciąg z aloesu, substancje odżywcze oraz wita,ona E ułatwiają rozczesywanie sierści
- przywraca sierści naturalną miękkość i połysk
- poprawia wygląd czarnej i ciemnej sierści
Opakowanie: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101659 |
| EAN | 4048422101659 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T101659 |
| EAN | 4048422101659 |
Sukienka Model L153 Black - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Bozita Naturals Senior - karma dla psów starszych z kurczakiem 11 kg
Skład: Kukurydza*, kurczak (w tym świeży kurczak* 8%), pszenica*, ryż*, kiełki kukurydzy*, suszona pulpa buraczana*, kurczak hydrolizowany, suszony łosoś*, mączka mięsna wieprzowa, mączka chleba świętojańskiego*, tłuszcz kostny*, minerały, ziarna lnu*, hemoglobina*, inulina z cykorii* (0,63%), proszek z dzikiej róży* (0,25%), drożdże*. Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: Witamina A 11000 j.m., witamina D3 1160 j.m., witamina E (octan all-rac-alfa-tokoferylu) 300 mg, pentahydrat siarczanu miedzi (II) 23 mg, tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III) 9,5 mg, siarczan cynku jednowodny 100 mg, jodan wapnia jednowodny 1,8 mg. Dodatki technologiczne: Naturalny przeciwutleniacz. Skład analityczny: Białko 22%, zawartość tłuszczu 8%, włókno surowe 3,5%, popiół surowy (składniki mineralne) 5,5% (w tym wapń 0,9% i fosfor 0,7%), Omega-6 3%, Omega-3 0,5%, wilgotność 10%.
*Produkt naturalny.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 60 | 1,5 |
| 5-10 | 120 | 3 |
| 11-15 | 180 | 4,5 |
| 16-25 | 260 | 6,5 |
| 26-40 | 360 | 9,5 |
| 41-55 | 470 | 12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Komplet Model Amanta set Black - Obsessive
Piękny komplecik z turkusowymi akcentami!
- prześwitująca siateczka połączona z koronką ozdobioną błyszczącą, turkusową nitką
- regulowane ramiączka perfekcyjne dopasowanie
- wygodny biustonosz zapinany na 3-stopniowe haftki
- miseczki na fiszbinach obszyte gumką
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |


_209110.jpg)