Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-71/3 Paisley - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z gładkiej dzianiny w modny turecki wzór paisleyi. W pasie wygodna gumka. W komplecie ozdobne, neonowe troczki, które można zawiązać.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
GF Bluza Czarna na zamek B48/5
Wymiary:
B-36-40 cm
E-46-52 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
CZÓŁENKA NA OBCASIE BEŻOWE FM4096 NUDE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Zasłonka przeciwsłoneczna Cars 2 - Auta - Disney
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 26051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 26051 |
Sukienka Model SUK 123 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 94 cm | 116 cm | 72 cm |
| 38 | 104 cm | 98 cm | 120 cm | 76 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 124 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 128 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA LE027P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa M-035 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Tunika Model MOE278 Ecru - Moe
Polyester 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 71/78 cm | 98 cm |
| M | 71/76 cm | 94 cm |
| S | 69/74 cm | 90 cm |
| XL | 71/78 cm | 104 cm |
| XXL | 72/79 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Biszkopty malinowo-truskawkowe dla gryzoni 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
TETRA Min Granules - pokarm granulowany dla ryb akwariowych 15g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134492 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134492 |
Sukienka Model MM 008-1 Navy - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| M | 90 cm | 82 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| XS | 82 cm | 74 cm | 62 cm |
| XXL | 102 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model L043 blue umbrellas Niebieskie Parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 94 cm |
| S | 67 cm | 90 cm |
| XL | 69 cm | 103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
Tshirt Damski Model K236 Grey - Katrus
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
POJEMNA TOREBKA DAMSKA CZARNA TB-0-256 CZARNY - Inello
Szerokość dna 31 cm
Wysokość 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Dresowe Model MOE208 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 108 cm | 76 cm |
| M | 105 cm | 104 cm | 72 cm |
| S | 104 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 112 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Magiczna gra dźwiękowa dla najmłodszych. Gracze w trakcie rozgrywki muszą odnaleźć wróżkę o imieniu Dzwoneczek, ukrytą w kielichu kwiatka. Odnajdzie ją tylko ten, kto ma naprawdę dobry słuch - gra rozwija wśród dzieci zmysł słuchu i spostrzegawczość.
Biustonosz Sportowy Model Hana Pink - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model K178 Pink - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model L201 Navy - Lemoniade
Modna dresowa sukienka.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- przód zdobi ozdobna kieszonka
- luźna góra
- w pasie gumka zapewniające odpowiednie dopasowanie
- po bokach kieszenie
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 106 cm | 116 cm | 86 cm |
| M | 92 cm | 102 cm | 112 cm | 82 cm |
| S | 92 cm | 98 cm | 108 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |


_324504.jpg)