Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model 175 White - Gabidar
Kobiece szorty.
- wykonane z ażurowej siateczki i kuszącej koronki
- w tyle subtelna łezka i kokardka
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-106 cm |
| M | 94-100 cm |
| S | 88-94 cm |
| XL | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Figi Model 1747 Beige - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Stefanplast Toaleta / Kuweta kryta CATHY z filtrem biało-fuksja
Wyposażona jest w filtr węglowy oraz drzwi. Wysoki brzeg zapobiega wydobywaniu się żwirku na zewnątrz.
Wymiary:
Długość: 56 cm
Szerokość: 40 cm
Wysokość: 40cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97549 |
| EAN | 8003507975491 |
Sukienka Model MOE364 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 102 cm | 122 cm | 84 cm |
| M | 108.5 cm | 98 cm | 117 cm | 79 cm |
| S | 108 cm | 93 cm | 112 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 108 cm | 127 cm | 89 cm |
| XXL | 110 cm | 113 cm | 132 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka o swobodnym kroju z długimi rękawami GR1329 Szmaragd - GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Sweter Narzutka model 70006 Black - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Litery 3D przestrzenne podświetlane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Finest Odblask |
| Kod producenta | FINLIT0025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Finest Odblask |
| Kod producenta | FINLIT0025 |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M288 Grafit Melange - Makadamia
Stylowa sukienka damska o prostym kroju.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- długość midi
- po bokach kieszenie
- krawędzie wykończone surowo
- ozdobne przeszycia
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 96 cm | 84 cm | 88 cm |
| 38 | 98 cm | 101 cm | 89 cm | 93 cm |
| 40 | 99 cm | 106 cm | 94 cm | 98 cm |
| 42 | 100 cm | 111 cm | 99 cm | 103 cm |
| 44 | 101 cm | 116 cm | 104 cm | 108 cm |
| 46 | 102 cm | 120 cm | 109 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 235 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 42 cm | 69 cm |
| L/XL | 63 cm | 42 cm | 68 cm |
| S/M | 63 cm | 42 cm | 67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Szyba przednia odpowiednik 0.015.0354.0/10, 001503540
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.015.0354.0/10, 0.015.0354.0, 001503540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.015.0354.0/10, 0.015.0354.0, 001503540 |
BOTKI KOWBOJKI NA OBCASIE 58-386 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25,3 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE116 Navy - Moe
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 100 cm | 100 cm |
| M | 89 cm | 96 cm | 96 cm |
| S | 88 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 91 cm | 104 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sky Hawkeye Podwozie Płozy Do 1315s 1315c 1 Komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1315-9 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amber Terra-Avorio M-260 Brown/Ecru - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 88-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 88-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 679 Clementina Turecki Ogród - Gaia
Elegancki biustonosz półusztywniany w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Górna część miseczki pokryta jest koronką, podszytą beżową siateczką. Dolna część miseczki oraz mostek wykonane są z wzorzystej dzianiny - wzór paisley. Tył wykonany jest ze sprężystej lycry - wzór paisley. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Całości uroku dodają ozdobne kokardki.
Elastan 8 %
~Polamid 47 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Granatowy |
Certech Natural- Vit Crystal - Podłoże silikonowe dla gryzoni 3L
Stosowanie: Zawartość opakowania wysypać do klatki zachowując warstwę rzędu ok. 2 cm. Żwirek Natural-Vit Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłaniają dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się przy tym na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo.
Zawartość klatki eksploatować:
-do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
-do widocznej zmiany barwy (żółty, matowt kolor świadczy o całkowitym zużyciu)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12375 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12375 |
Sztywna torebka teczka MANZANA w zygzak 840K Siwa Pink - Manzana
Szerokość dna 8 cm
Wysokość 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |


_324500.jpg)