| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Rękawiczki Model 01 Grafit - Kamea
Klasyczne, bardzo ciepłe rękawiczki 01.
- wykonane z wełnianej przędzy,
- doskonale dopasowują się do dłoni,
- idealne na mroźne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Nestor Kolba Rajska z jabłkiem i mniszkiem lekarskim dla gryzoni i królików 2szt.
- wymieszane w idealnych proporcjach
- skomponowane zgodnie z potrzebami danego zwierzaka
- zlepione ciastem z najlepszej pszennej mąki
Zabierz Twojego ulubieńca w niezwykłą podróż, w której będzie mógł spróbować smakołyków z różnych kontynentów. Do rozlicznych zalet kolb, znakomitego, wysokiej jakości pokarmu, dzięki któremu gryzonie nie tylko ścierają przerosty siekaczy, ale i wspaniale bawią się w wyszukiwanie i wyskubywanie ulubionych ziarenek, doszła jeszcze jedna ? kulinarna przygoda w krainie nowych, nieznanych smaków i zapachów. Produkt zapakowano w atrakcyjne pudełko z otworem z przodu, którego konstrukcja pozwala wyeksponować produkt na dwa sposoby: postawić go lub zawiesić. Kolby ?Smaki świata? dla gryzoni to niepowtarzalny smak i aromat, których sekret tkwi w starannej recepturze łączącej siłę tradycji z egzotyką oraz w naturalnych składnikach. Skład: pszenica, mąka, kukurydza, gryka, płatki owsiane, owies bezłuskowy, proso, słonecznik czarny, susz marchewki, sorgo, płatki kukurydzy, płatki grochu, susz jabłka (2,5%), kardi, mniszek lekarski (2%), słonecznik pasiak, proso czerwone, siemię lniane. Analiza: białko ogólne 12%, tłuszcz surowy 6%, wilgotność 9%, włókno surowe 8%, popiół surowy 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, witamina B1 0,8mg/kg, witamina B2 3,0MG/KG, WITAMINA B6 1,5mg/kg, witamina K3 1,5mg/kg, witamina C 20,0mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Stringi STRINGI ELISE/S czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Samochodowa Radiowa Antena Wewnętrzna AM-FM.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341500 |
Wiatrak Stojący USB + Zasilacz 230V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
TETRA Pleco Wafer - pokarm podstawowy dla ryb dennych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198951 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198951 |
Mikro-Kamera Przewodowa Szerokokątna (aż 130°!!), Kolorowa z Fonią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416783 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416783 |
Dzwonek - Trąbka Rowerowa Księżniczki Disney
Montaż trąbki jest bardzo prosty, wszystkie elementy mocujące znajdują się w komplecie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 35007 |
SERA Vipan 100ml - pokarm płatkowany dla rybek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Klasyczna koszula 26 szara - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Komplet Anemone Red - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB151P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Virbac Dermacool Spray łagodzący swąd i podrażnienia skóry dla psów i kotów 50 ml
Przechowywać w temperaturze poniżej 30 ˚ C. Sferulity– opatentowany system mikrokapsułek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
Służące do pielęgnacji podszerstka u kotów i psów zwłaszcza ras średnio i długowłosych. Idealne do łatwego wyczesywania i pielęgnacji podszerstka bez niszczenia okrywy włosowej. Uchwyt wykonany jest z tworzywa sztucznego z antypoślizgową wkładką gumową, a przycisk na szczotce, ułatwia usunięcie z niej sierści. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej.
Zgrzebło, nie niszczy włosa i nie kaleczy skóry. Nie tnie, nie przycina, nie szarpie, nie wyrywa, nie kaleczy. Jest całkowicie bezpieczne. Jest to jedyna szczotka, które pozwoli na pozbycie się martwego, wylatującego podszerstka u zwierząt. Szczotkowanie jest najważniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym, umożliwia wentylację skóry i sierści, pobudza krążenie, pozwala usunąć martwy włos i stymuluje wzrost nowego zdrowego owłosienia. Pozostawienie martwego włosa utrudnia dotlenienie skóry i może prowadzić do powstania podrażnień a nawet stanów zapalnych.
Stosować należy w okresie lnienia, co ok.3-4 dni oraz pomiędzy okresami co ok. 4-6 tygodni. Okresy pomiędzy należy dobrać indywidualnie. idealne do wyczesywania podszerstka, bez uszkadzania włosa okrywowego redukcja nawet o 90% wypadania kłaczków redukcja połykania włosa przez zwierzę i tworzenie się kól włosowych przeznaczone dla małych i średnich kotów i psów, przeznaczone dla ras krótkowłosych Wymiary:
ok 6,7 x 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FURMINATOR |
| Kod producenta | FUR113386 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FURMINATOR |
| Kod producenta | FUR113386 |
Mięso jagnięce (25%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ryż białka, olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 10 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 7,0 % |
| Włókno surowe | 2,9 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 119 g |
| 20 kg | 200 g |
| 30 kg | 271 g |
| 40 kg | 336 g |
| 50 kg | 397 g |
| 60 kg | 455 g |
| 70 kg | 511 g |
| 80 kg | 565 g |
| 90 kg | 617 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Alarm do Ochrony Osobistej 140dB!! + Sygnalizacja Świetlna LED.
Świetlny!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341510 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341510 |
Piżama Damska Model PB.8059 Grey Pink - Dobranocka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 112-118 cm | 106-112 cm |
| M | 106-114 cm | 100-106 cm |
| XL | 116-122 cm | 112-118 cm |
| XXL | 120-126 cm | 118-124 cm |
| XXXL | 124-130 cm | 124-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 278 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor |
Vitakraft Vita Special Regular 600g.- Pokarm dla szynszyli
Skład: Produkty pochodzenia roślinnego(15% lucerny), zboża, warzywa, oleje i tłuszcze, minerały. Karmienie: Dorosłe szynszyle od 25-35g pokarmu ( w zależności od ich wielkości i aktywności).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
BRIT Premium Senior L (Large) 15kg
Skład:
Kurczak (40%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 26 % |
| Tłuszcz surowy | 13 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,7 % |
| Włókno surowe | 2,5 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 25 kg | 360 g |
| 30 kg | 413 g |
| 35 kg | 464 g |
| 40 kg | 512 g |
| 45 kg | 565 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_321656.jpg)