| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Tropical Pond Sticks Mixed 1l.- Niska zawartość fosforu ? nie powoduje ekspansji glonów w oczku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Stringi Model Athina White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model VT071 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Megan Mieszanka Hiszpańska dla gryzoni 0,5l.
Zastosowanie nowoczesnych, szczelnych opakowań pozwala je wielokrotnie zamykać, utrzymując w ten sposób karmę w świeżości.
Skład: kukurydza, granulat, chleb, świętojański, ziemniak
Analiza: białko surowe 14.0%, tłuszcz surowy 8.0%, włókna 7%, popiół 3%, węglowodany 55%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Figi Model Nancy White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Sukienka Suknia prostego fasonu MM1026 Blue - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Arabella Navy - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Sibille White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Regatta-Fata M-266 Szafir/Sky Blue - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 2413/11 Lucie Milk/Grey - Mat
Kobiecy biustonosz typu push-up.
- miseczki pokryte są gładką dzianiną w drobne kropeczki
- górna część miseczki wykończona jest koronką
- mostek oraz boczki pokryte są koronką
- wyjmowane wkładki powiększające
- regulowane, odpinane ramiączka
- między miseczkami kokardka
Elastan 5 %
~Polamid 30 %
~Poliuretan 17 %
Polyester 17 %
~Viscosa 2 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Szary |
Skład surowcowy:
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Spodenki - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1601 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1601 |
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Erica Paperino-Seppia M-262 Orange/Brown - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-92 cm | 70-79 cm | 87-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 75-76 cm | 84-89 cm | M |
| S | 82-88 cm | 60-73 cm | 80-85 cm | S |
| XL | 91-94 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | XL |
| XL/M | 87-90 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | M |
| XXL/L | 89-92 cm | 80-85 cm | 95-100 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Spódnica Model K398 Navy - Katrus
Polyester 97 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
Versele Laga Crispy Pellets - Guinea Pigs Breeder - granulat odchowowy dla świnek morskich 25kg
- Formuła bez ziaren oraz wysoki poziom włókna jak w naturalnej diecie zapewniają doskonałe trawienie i pobieranie karmy.
- Bogata w wit. C zapewniającą zdrowie i witalność.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, zboża, minerały, FOS, jukka.
Analiza chemiczna: białko surowe 15,5%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 19,5%, popiół surowy 8,5%, wapń 1%, fosfor 0,5%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od wielkości i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461505 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461505 |
MOKASYNY Z DŻETAMI CV-359R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
FILTR OLEJU SILNIKA 87679494, 87679598, SF - SP 4833, SP4833
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87679494, 87679598 |
| EAN | 87679494, 87679598 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Żakiet Model S087 Bordo - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 60 cm | 60 cm | 96 cm |
| M | 59.5 cm | 59.5 cm | 92 cm |
| S | 59 cm | 59 cm | 88 cm |
| XL | 60.5 cm | 60.5 cm | 100 cm |
| XXL | 61 cm | 61 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model A190 Blue - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 102 cm | 98 cm | 84 cm |
| M | 91.5 cm | 98 cm | 94 cm | 80 cm |
| S | 91 cm | 94 cm | 90 cm | 76 cm |
| XL | 92.5 cm | 106 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 93 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |


_309189.jpg)