| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Zegarek na Rękę Nagrywający Obraz HD!+Dźwięk (32GB) itd.
Szpiegowski Zegarek (32GB) na Rękę (z metalową bransoletą)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414988 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414988 |
Komplet Model Isidora Sensual Collection Blue - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 96-104 cm | 91-97 cm | 72-80 cm |
| S/M | 88-96 cm | 84-990 cm | 64-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica SpĂłdnica Model SP 107 Black - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach |
|---|---|---|
| 36 | 49 cm | 94 cm |
| 38 | 49 cm | 98 cm |
| 40 | 49 cm | 102 cm |
| 42 | 49 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
BOSCH Adult Mini Lamb & Rice 15kg (jagnięcina z ryżem)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Sukienka Model 17739 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 70 cm | 74 cm | 64 cm |
| M | 155 cm | 68 cm | 70 cm | 62 cm |
| S | 155 cm | 66 cm | 66 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Bony Sky Blue - Dursi
Elastan 6 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model ED006-5 Navy - Ella Dora
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Zapas Gazu do Pistoletów Gazowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59027523665902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59027523665902 |
Sweter Damski Model S56 Grey - Makadamia
Długa sweterkowa narzutka.
- komfortowy, swobodny fason
- rękaw długi
- po bokach rozcięcia
- narzutka wykonana jest z bardzo ciepłej, wysokiej jakości przędzy
- modny splot
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 103 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70C,70D,70E,70F,75B,75C,75D,80B,65F,75F,70A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70C,70D,70E,70F,75B,75C,75D,80B,65F,75F,70A |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Nero M-313 Black - Marko
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 82 cm |
| M | 80 cm |
| S | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Klasyczna spódniaca Midi SP30 granat - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm | 74 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm | 78 cm |
| 40 | 67 cm | 104 cm | 82 cm |
| 42 | 68 cm | 108 cm | 86 cm |
| 44 | 68 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin 2 Titanium-Fata M-344 Grey/Ice - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
Noktowizor Cyfrowy 1-okular. Walther(3-6x40) do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
Sukienka Damska A131 Blue - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carlotta Royal Blue M-327 Navy/Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Sal 10474 Blue - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka S19 Audrey Red - Nife
Obwód w biuście:S(36)-86,M(38)-90,L(40)-94,XL(42)-98,XXL(44)-102
Obwód w talii:S(36)-71,M(38)-72,L(40)-74,XL(42)-76,XXL(44)-78
Długość:S(36)-88,M(38)-88,L(40)-89,XL(42)-89,XXL(44)-90
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Poduszka Podróżna Dmuchana - Welur.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901446978788 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103144 |


_305088.jpg)