| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Chinchilla Nature dla szynszyli 10kg
|
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461387 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461387 |
Latarka Czołowa Gerber BG Hands Free.
Latarka...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086132 |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu koronkowa wstawka
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Torro Beige - Dursi
~Viscosa 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY Z OZDOBĄ 7218-14BE CNB7218-14BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża skórzana 18mm / 50cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model L180 Light Grey - Lemoniade
Stylowa sukienka z kapturem.
- dekolt wykończony kapturem
- rękaw o długości 3/4
- z tyłu zapięcie na ozdobny srebrny zamek
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 98 cm | 88 cm | 84 cm |
| M | 87 cm | 94 cm | 88 cm | 80 cm |
| S | 87 cm | 90 cm | 84 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Kule Pudrowe 10,9mm/0,43'' do Pistoletów RAM/100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412452 |
Sweter Damski Model 230203 Red - Enny
Stylowa narzutka w czerwonym kolorze.
- komfortowy, swobodny fason
- rękaw o długości 3/4
- rękaw typu kimono
- luźny splot
- model wykonany jest z wysokiej jakości, lekkiej, sweterkowej dzianiny
- produkt polski
Bawełna 15 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 36-42 | 47 cm |
| 44-48 | 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czerwony |
Klocki Drewniane 100 Elementów
Bardzo ładne, idealne na upominek opakowanie skrywa aż 100 klocków o bajkowych kolorach i różnych kształtach. Sześciany, trójkąty, walce i inne figury, niektóre gładkie, inne z nadrukowanymi literkami, cyferkami i owocami, zapewniają dziesiątki możliwości fascynujących zabaw dla dziecka, jak i dla całej rodziny.
Doskonały prezent dla malucha!Klocki edukacyjne to świetna zabawka – skutecznie zajmują na wiele długich godzin i wyzwalają absolutny wulkan kreatywnych pomysłów! Te klocki nie tylko pozwalają rozwinąć skrzydła wyobraźni, ale też skutecznie motywują do mądrej zabawy. Postaw na rozwój Twojego dzieckaKlocki rozwijają:pomysłowość, kreatywność i wyobraźnię, logiczne myślenie,zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową, zmysł wzroku i dotyku,umiejętność rozróżniania kształtów i kolorów. Jakość i bezpieczeństwoW trosce o najmłodszych, a także o przyrodę, klocki wykonano z naturalnego drewna, pomalowanego bezpiecznymi, atestowanymi farbami. Zabawka nie posiada żadnych ostrych krawędzi ani elementów, którymi dziecko mogłoby się skaleczyć.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania potwierdza Europejski Certyfikat bezpieczeństwa CE.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat.
Zawartość zestawu:klocki edukacyjne drewniane 100 sztuknowe, piękne opakowanieSpecyfikacja:
| Wymiary opakowania: | 37 x 28 x 3,6 cm |
| Ilość klocków: | 100 sztuk |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 002622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 002622 |
Sukienka Model Marsal 20563 Black - Click Fashion
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 84-88 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 88-92 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 92-96 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Żarówka RGB LED - 16 Kolorów+Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415160 |
BODYSTOCKING LD 47 Soul X black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Klasyczne figi o ujmującym kolorze. z przodu piękny kwiatowy haft przyciągający wzrok. U góry figlarna kokardka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Seledynowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Seledynowy |
| rozmiar | S |
Spodnie Komplet Model M606 Fuksja - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Giselle Black - Dursi
- niespotykana sukienka
- bardzo kobieca i wygodna
- dopasowany fason
- sukienka maxi z rozcięciem
- z przodu wysokie rozcięcie eksponujące nogi
- zapinana z tyłu na ozdobny złoty zamek
- idealnie podkreśla kobiece kształty
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
- oryginalne body
- krótki rękaw z falbanką
- kuszący, sznurowany dekolt zarówno z przodu jak i z tyłu
- niecodzienna propozycja pasująca zarówno do spodni jak i spódnicy
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
CAMELOWE TRAPERKI Z FUTERKIEM F2100C CNBF2100C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model L038 Dark Flowers - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 98 cm | 78 cm |
| M | 93.5 cm | 94 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 70 cm |
| XL | 94.5 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |


_200383.jpg)