| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Race Gwiżdżące 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-Up Model 1822 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-87 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Ava Grafit - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
ESPADRYLE KORONKOWE RÓŻOWE BB15P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,4 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Figi Model VF-323 Black/Beige - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Kuweta typu FLIP z filtrem - classic
Zamykana kuweta z filtrem to najlepsze rozwiązanie w małym mieszkaniu lub tam, gdzie nie chcemy, aby zapachy z toalety naszego pupila nie unosiły się w pomieszczeniu.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
Sieciowy Jonizator / Oczyszczacz Powietrza.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415014 |
Spodnie Damskie Model SD23 1183 Coral - Nife
- eleganckie spodnie damskie
- zamek zakryty zakładką zapinaną z boku na biodrze
- nogawki typu rurki
- spodnie świetnie będą współgrały z dopasowaną górą
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 100 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 108 cm | 88 cm |
| 44 | 98 cm | 112 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Grzebień dwustronny z uchwytem 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2400 |
TETRA Tetratec EX 600 Motor head - głowica
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167216 |
Stringi 8110 Gray - Anabel Arto
~Nylon 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Szary |
Piżama Szorty Model Asaja kr.sp. Turkus/Pink - Italian Fashion
Krótkie szorty Asaja.
- wzór w kratę
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- nogawki wykończone są falbanką
- szorty wykonane są z przyjemnej w dotyku, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Vidaron impregnat orzech włoski 9l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
- stylowa bluzka wykonana z gładkiego materiału
- długi rękaw
- tył bluzki dłuższy
- dół wykończony tkaniną w innym kolorze
- elegancka bluzka z klasą
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Itiza 10638 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| 48 | 124 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA Z LAKIEROWANYM SŁUPKIEM M265P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Model Zulaj Black - Róża
Elastan 10 %
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Diversa Ramka pod akwarium 80 x 35 cm czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Figi Model V-6023 Cosmopolitan White - Axami
Zwodniczo skromne figi zaskakują niezwykle seksownym tyłem. Przejrzysty tiul, oraz zmysłowy ażur koronki ujawnią jedynie skrawek tajemnicy od Ciebie zale?y, czy zechcesz ujawni? wi?cej. Awangardowy kr?j zapewni niepowtarzalne i nami?tne odkrycia
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |


_281998.jpg)