| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model VT088 Ecru - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FILTRON |
| Kod producenta | OP569 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju+silnika |
| Długość | 110 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FILTRON |
| Kod producenta | OP569 |
| Zastosowanie | Filtr oleju silnika |
| Długość | 110 |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Bluzka Model L023 Blue - Lou-Lou
Elastan 2 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 106 cm |
| 38 | 67 cm | 110 cm |
| 40 | 68 cm | 114 cm |
| 42 | 69 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Tamara Black - Violana
Elastan 2 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K422 Wzór 41 White - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |
Body z długim rękawem GR1080 Blue - GrandUA
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M152 Blue - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Niebieski |
Szpiegowska Mini-Kamera HD (do ukrycia/zabudowy) WiFi/P2P (zasięg cały świat!) + Zapis...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175109534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175109534 |
Czapka Damska Model Selesta Dark Beige - Kamea
Czapki i szaliki Kamea gwarantują znakomitą jakość, piękno, komfort, ciepło i styl w którym każda kobieta poczuje się atrakcyjnie.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Ręcznik / szlafrok kąpielowy dla psa rozmiar S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23482 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23482 |
Urocza koszulka w intensywnym kolorze fuksji.
- regulowane ramiączka umożliwiające perfekcyjne dopasowanie
- marszczenie u góry koszulki uwydatnia biust
- uroczy kwiat z przodu
- dodatkowa warstwa materiału z czarnej siateczki
- przyjemny, satynowy materiał (100% poliester)
- seksowne stringi w komplecie
- kategoria: sexy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | jak na zdjęciu |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | jak na zdjęciu |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Bluzka Model Rita Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Figi Model 1592 Kwiatowy - Lupo Line
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Wielokolorowy |
kabaretka Obsessive Garter stockings S502 - Obsessive
Pikantne kabaretki połączone z pasem do pończoch.
Garter stockings to znakomite i nietuzinkowe połączenie pończoch oraz braku tradycyjnego pasa. Zastąpiony został przez połączenie z pończochami przez co stanowią jedną całość. Bielizna erotyczna musi uwodzić i kusić, a to zadanie z pewnością spełniają Garter Stockings od Obsessive. Ozdobione na biodrach i na udach poziomymi paskami wzoru z okrągłych oczek. Fason jest jakby w połowie zdjęty/odcięty z popularnych bodystocking. Piękne nogi zawsze są warte uwagi. Najnowsze trendy nawołują wręcz do tego, aby zadbać o wygląd nóg także w sypialni. Garter stocking to typowy strój na intymne spotkania. Jest elastycznym pasem do pończoch z paskami połączonymi z pończochami. Nie ma części majtkowej, co decyduje o ich przeznaczeniu.
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 100-119 cm | 72-98 cm |
| S/M | 85-100 cm | 55-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor |
Carnilove Reindeer For Adult 12KG (renifer)
Carnilove Reindeer For Adult
BEZ ZBÓŻ, BEZ ZIEMNIAKÓW. FORMUŁA DLA PSÓW DOROSŁYCH WSZYSTKICH RAS
SKŁAD: mączka mięsna z renifera (28%), mączka mięsna z dzika (22%), żółty groszek (20%), tłuszcz z kurczaka (konserwowany mieszaniną tokoferoli, 9%), mączka z kaczki (6%), wątróbka z kurczaka (3%), jabłko (3%), skrobia tapioka (3%), olej z łososia (2%), marchew (1%), nasiona lnu (1%), ciecierzyca (1%), hydrolizowane muszle skorupiaków (źródło glukozaminy, 0,026%), ekstrakt z chrząstki (źródło chondroityny, 0,016%), drożdże browarniane (źródło mannooligosacharydów, 0,015%), korzeń cykorii (źródło fruktooligosacharydów, 0,01%), Jukka Schidigera (0,01%), algi (0,01%), Psyllium (0,01%), tymianek (0,01%), rozmaryn (0,01%), oregano (0,01%), żurawina (0,0008%), borówka (0,0008%), malina (0,0008%).
ENERGIA METABOLICZNA: 3 900 kcal/kg.
Omega 3: 0,34 %, Omega 6: 2,1 %.
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Kod producenta | 150820 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Kod producenta | 150820 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Venus M-214 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XL/M | 96-102 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model S022 Model 3 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 100 cm |
| M | 57 cm | 96 cm |
| S | 57 cm | 92 cm |
| XL | 58 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model BLU140 Navy Paski - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58/68 cm | 106 cm |
| 36 | 58/68 cm | 110 cm |
| 38 | 58/68 cm | 114 cm |
| 40 | 60/70 cm | 118 cm |
| 42 | 60/70 cm | 122 cm |
| 44 | 60/70 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
CZARNE CREEPERSY K1721004NE CNBK1721004NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |


_204532.jpg)