wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 96 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| 36 | 96 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| 38 | 96 cm | 104 cm | 98 cm | 86 cm |
| 40 | 96 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| 42 | 96 cm | 112 cm | 106 cm | 94 cm |
| 44 | 96 cm | 116 cm | 110 cm | 98 cm |
| 46 | 96 cm | 120 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
Czytnik/Szpieg Telef. Kart SIM i Mikro Kart Pamięci SD/SDHC.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160034 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160034 |
5w1! Słuchawki Bezprzewodowe - Wielofunkcyjne.
Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
BIZNES STYL Torba na Laptopa i nie tylko 799J Grey - Manzana
Szerokość dna 6 cm
Wysokość 30/50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M098 Ecru - Infinite You
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Beżowy |
TETRA Goldfish - pokarm w płatkach 100ml
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177635 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T177635 |
RĘKAWICZKI Z DWUKOLOROWYM PASKIEM REK-50REN CZERWONY - Inello
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 23,5 cm |
| M | 23 cm |
| S | 22,5 cm |
| XL | 23,5 cm |
| XXL | 23,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Figi IMI Black/Beige - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
ELEGANCKIE SZPILKI DAMSKIE BEŻOWE NF-23P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model Tulu Red - Dursi
~Polamid 12 %
~Viscosa 84 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czerwony |
Rajstopy klasyczne Gabriella Hipsters exclusive 20 den Code 630 Beige - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 88-96 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 125-22 Navy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 80 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 84 cm |
| XXL | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
1st Choice Cat Hypoalergenic Kaczka bez zbóż 5,44 kg
1st Choice Hypoallergenic formuła została stworzona aby zapewnić Waszym kotom wysoce przyswajalną karmę opartą o proteiny z mięsa kaczki, bez zbóż. Ta unikalna karma będzie odpowiednia dla kotów które cierpią na problemy z alergią lub z delikatnym przewodem pokarmowym ( sensitive stomach). • Unikalne źródło białka, odpowiednie dla kotów cierpiących na alergie.
• Bez zbóż, wysoce przyswajalna formuła dla kotów z delikatnym przewodem pokarmowym.
• Łosoś oraz oleje roślinne wspomagające optymalną kondycję sierści i skóry kotów, szczególnie dla tych ze specjalnymi potrzebami.
Hypoalergiczna - Bez zbóż - Odkłaczanie - Zbilansowane pH
| Kształt krokieta |
| Delikatna, hypoalergiczna karma |
| Mięso z kaczki , bez zbóż |
| BARDZIEJ BŁYSZCZĄCA SIERŚĆ ORAZ ZMNIEJSZONA UTRATA WŁOSIA Optymalna zawartość kwasów nienasyconych Omega 6 oraz Omega 3 (pochodzących z oleju z łososia i pełnoziarnistego siemienia lnianego) wspomagają wzrost oraz zachowanie błyszczącej sierści, jak również zmniejszają utratę włosia. L-cystyna, ten aminokwas, wspomaga proces wzrostu włosia oraz stale dba o jego kondycję. |
| HIGIENA JAMY USTNEJ Wyciąg z zielonej herbaty zapewnia lepszą higienę jamy ustnej, zapewniając świeży oddech oraz zdrowe dziąsła. Wysoce rozpuszczalna witamina C zmniejsza wartość pH zmniejszając tym samym liczbę bakterii odpowiedzialnych za powstanie kamienia nazębnego oraz przykry zapach. Celuloza wspomaga usuwanie kamienia. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 1st Choice |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 1st Choice |
Sukienka dzianinowa K-050 Chaber/Light Gray Melange - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 106 cm | 90 cm | 92 cm |
| 38/40 | 110 cm | 94 cm | 96 cm |
| 40/42 | 116 cm | 100 cm | 102 cm |
| 42/44 | 118 cm | 104 cm | 105 cm |
| 44/46 | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 46/48 | 126 cm | 114 cm | 112 cm |
| 48/50 | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 50/52 | 137 cm | 120 cm | 117 cm |
| 52/54 | 144 cm | 124 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Płaszcz Damski Model M531 Melange - Figl
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model L023 Navy - Lou-Lou
Elastan 2 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 106 cm |
| 38 | 67 cm | 110 cm |
| 40 | 68 cm | 114 cm |
| 42 | 69 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Granatowy |
Ciepły sweter o luźnym kroju GR1425 Mleczny - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Rozgwiazda lateksowa 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3516 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3516 |
Szorty Bokserki Damskie Model Zulaj Black - Róża
Elastan 10 %
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M326 Red - Makadamia
Klasyczna trapezowa sukienka
- dekolt w serek
- długi rękaw
- długość midi
- wykonana z wysokiej jakości materiału
- zdobiona pozłacaną blaszką
- produkt polski.
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 116 cm | 84 cm | 96 cm |
| 38 | 90 cm | 120 cm | 88 cm | 100 cm |
| 40 | 90 cm | 124 cm | 92 cm | 104 cm |
| 42 | 90 cm | 128 cm | 96 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
PROZOO Jerki Twisted kręcone patyczki z jagnięciną 45szt.
- mięso z jagnięciny - naturalne składniki roślin,
- lecitina,
- dodatki mineralno - wapienne,
- naturalne substancje smakowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 6487A |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 6487A |


_290011.jpg)