wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 96 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| 36 | 96 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| 38 | 96 cm | 104 cm | 98 cm | 86 cm |
| 40 | 96 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| 42 | 96 cm | 112 cm | 106 cm | 94 cm |
| 44 | 96 cm | 116 cm | 110 cm | 98 cm |
| 46 | 96 cm | 120 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Damski Model 40007 Ecru - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model Tattoo Whiskey 2 Navy/White - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model Tulum 10599 Khaki - Click Fashion
~Polamid 15 %
Polyester 30 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Figi Model 547P Adeline Beige - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z miękkiej mikrofibry połączonej z elementami oryginalnego haftu. Dzięki swojej konstrukcji oraz zastosowanym surowcom figi idealnie układają się na sylwetce. Środek zdobi delikatna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz Adeline.
Elastan 8 %
~Polamid 74 %
Polyester 13 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Alluria chemise Black - Obsessive
Poznaj więcej kuszących szczegółów:
- seksowna koszulka z prześwitującej tkaniny
- regulowane szelki ułatwiają dopasowanie
- kuszące miseczki uszyte z finezyjnej koronki
- fiszbiny w miseczkach podniesiony i podkreślony biust!
- aplikacja z prześwitującej koronki pod biustem, intrygujący motyw
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
- dół koszulki obszyty koronką, dodaje uroku i zdobi pośladki
- w komplecie stringi uszyte z prześwitującego materiału
- przyjemna w dotyku, rozciągliwa tkanina
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 13-70 Grey Romby - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 112 cm | 96 cm |
| M | 92 cm | 108 cm | 92 cm |
| S | 88 cm | 100 cm | 88 cm |
| XL | 100 cm | 116 cm | 100 cm |
| XS | 84 cm | 94 cm | 84 cm |
| XXL | 104 cm | 120 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Biustonosz Model VB-318 balkonet Powder Pink - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65G | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65H | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
FILTR HYDRAULIKI Donaldson P763415 nr porównawczy New Holland 84226260, 47127431
T6010 Plus, T6020 Elite, T6020 Plus, T6030 Elite, T6030 Plus, T6040 Elite, T6050 Plus, T6060 Elite, T6070 Elite, T7030, T7040, T7050, T7060, TM175, TM190, TS100A, TS110A, TS115A, TS125A, TS135A
Maxxum100, Maxxum110, Maxxum115, Maxxum120, Maxxum125, Maxxum130, Maxxum140, MXM175, MXM190, MXU100, MXU110, MXU115, MXU125, MXU135.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P763415, 84226260, 47127431 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki+wk%C5%82ad |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P763415, 84226260, 47127431 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki wkład |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sukienka Model Hermon 8440 Blue - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 10 %
~Rayon 13 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model SWE140 Navy - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 104 cm |
| M | 60 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Sandał KLAPKI BASENOWE PASTELOWE J1507 ZIELONY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Stringi Model Keira Cobalt - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
Świetne, sportowe spodnie typu legginsy z rozcięciem na dole. Długość spodni lekko poniżej kolan.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,magenta |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sandał KLAPKI DAMSKIE BEŻOWE CK15P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
Figi Model Pamela Mokka - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Brązowy |
BIOWET Caniviton forte 30 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
Koszulka Model Aryalana Silver Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Larisa Popstar M-204 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-87 cm |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 88-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |


_290008.jpg)