Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 95 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 95 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 95 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Wapieńko jabłkowe dla królików i gryzoni XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1068 |
Sukienka z szyfonu MM1014 Brzoskwiniowy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Różowy |
Herbal Pets Chipsy naturalne - brokuł 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Koszula Damska Model MM 016-5 Navy - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XS | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415163 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415163 |
Numer katalogowy: 9958-26
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-26 |
Sprężarka powietrza V2090 KD1404
Sprężarka powietrza KD1404 Wydajność pompy: 700 L/min Pompa współpracuje z silnikiem o minimalnej mocy: 4KW Średnica cylindra 2 x 90mm Liczba cylindrów: 2 Ciśnienie maksymalne: 8 Bar Waga: 30kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Plecak Taktyczny/Turystyczny - Kamuflaż MORO.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590876302974 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590876302974 |
Piżama Damska Model Salma dł.r. dł.sp. Dark Melange - Italian Fashion
Modna piżamka damska Salma.
- góra gładka z modnym nadrukiem
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- klasyczne długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- nogawki proste
- po bokach kieszenie
- piżamka wykonana jest z wysokiej jakości melanżowej, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL | 120-124 cm | 116-120 cm | |
| L | 104-108 cm | 100-104 cm | |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm | |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm | |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Keylogger (USB) do Monitoringu Komputera Stacjonarn. PC.
z
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415225 |
Sukienka Wiązanie Model ASU0044 Cream Grochy - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Minima Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Czytnik Kart Pamięci SD/SDHC/MMC.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544100 |
KOSZULKA LAURETTE/K miętowo-różowy - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 84-88 cm |
| 38 | 94-98 cm | 88-92 cm |
| 40 | 98-102 cm | 92-96 cm |
| 42 | 102-106 cm | 96-100 cm |
| 44 | 106-110 cm | 100-104 cm |
| 46 | 110-114 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
NBVE-60 PL przepływowa lampa bakteriobójcza
sygnalizacją momentu wymiany, promiennika. Możliwość samodzielnego podłączenia do wcześniej zakupionych lamp bezpośredniego działania i przepływowych.
L - licznik indukcyjny z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 godziny.
znaczne obniżenie poboru mocy z sieci pozwala zaoszczędzić od 200 do 300 zł,
różnice biorą się z różnego czasu eksploatacji lamp
sposób montażu:
P - przejezdna na statywie
z licznikiem czasu pracy promiennika personel może przbywać w pomieszczniu podczas pracy lampy przepływowa lampa bakteriobójcza dezynfekuje powietrze w obecności personelu i pacjentów
wymuszony przepływ powietrza przez komorę UV-C
gwarantują stały, wysoki stopień dezynfekcji powietrza
skuteczność potwierdzona badaniami w laboratorium mikrobiologicznym
przeznaczenie: blok operacyjny, sale chorych laboratoria, izby przyjęć, poczekalnie, korytarze i wszelkie skupiska ludzi, wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień czystości mikrobiologicznej i jednocześnie muszą przebywać ludzie
rodzaj obudowy: blacha kwasoodporna, łatwość dezynfekcji i mycia lampy, szczelność, pełne bezpieczeństwo personelu, prostota wymiany filtrów powietrza bez użycia narzędzi liczniki czasu pracy:
LW - elektroniczny licznik czasu pracy, czteropolowy z wyświetlaczem, o wskazaniach z dokładnością do 1 h, z akustycznym powiadomieniem o obowiązku wymiany promienników, służący do sumowania czasu pracy promienników
L - licznik indukcyjny z wyświetlaczem o wskazaniach z dokładnością do 1 h wszelkie wymagane certyfikaty
Obudowa lampy wykonana z blachy kwasoodpornej (kolor obudowy inox) na życzenie istnieje możliwość wykonania lampy w dowolnym kolorze z palety RAL
DANE TECHNICZNE
napięcie zasilania: 230 V 50 Hz
pobór mocy: 75 VA
element emitujący
promieniowanie UV-C: 2xTUV30W
trwałość promiennika : 8000 h
wydajność wentylatora: 132 m3 / h
dezynfekowana kubatura: 25-50 m3
zasięg działania lampy: 10-20 m2
klasa zabezpieczenia ppor.: I
typ obudowy : IP 20
wymiary kopuły: 1125 x 215 x 130 mm
wymiary: 600 x 1740 x 600 mm
masa: 13 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-60 PL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | xxx |
| Kod producenta | lampa bakteriobójcza przepływowa NBVE-60 PL |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/XXXL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Karta DVR Cinch-USB, 4x Video + 1x Audio.
i Przetwarzanie Sygnału z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544154 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544154 |
Sukienka Model L127 Chaber - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 86/100 cm | 88 cm | 82 cm |
| M | 85/99 cm | 84 cm | 78 cm |
| S | 84/98 cm | 80 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Czapka Model Alba Black - Kamea
ALBA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka z wytłaczanym wzorem, idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
~Polamid 20 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |


_141537.jpg)