Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 95 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 95 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 95 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Nature\'s Protection Puppy jagnięcina 400g
| Waga psa | Dzienna porcja |
| 1 – 5 kg | 100 – 250 g |
| 5 – 10 kg | 250 – 450 g |
| 10 – 20 kg | 450 – 850 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
WYSOKIE TRAMPKI Z POŁYSKIEM 3319-019S Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M358 Ecru - Makadamia
Sukienka damska na ramiączkach.
- dekolt z delikatnym wycięciem
- ołówkowy, dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 84 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Kanikani Black - Wolbar
Skład: 83% poliamid, 17% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Profesjonalne Organy Keyboard 61klaw MK-902 LCD MIDI Nauka Gry
Odgrywanie poszczególnych akordów na tej klawiaturze pozwoli na komponowanie
rozbudowanych i bardziej skomplikowanych linii melodycznych.
| DANE TECHNICZNE:Długość: 955mmSzerokość: 370mmZasilanie z zasilacza sieciowegoWbudowane głośnikiMIDI Output Jack128 różnorodnych rytmów128 różnorodnych tonówDuży i czytelny ekran LCDKeyboard percussionPrecyzyjna regulacja podstawowych parametrów15 utworów demo61 pełnowymiarowe klawiszeNagrywanie i odtwarzanie sekwencjiMożliwość odgrywania akordówFunkcje sustain, vibrato, tune, transposeKontrola tempa i poziomu głośnościProgramowanie rytmu |
podstawowych parametrów poziomu głośności, tempa czy rytmu.
Jeśli szukasz organ/keyboardu do nauki, MK 902 spełnią Twoje oczekiwania.
W ZESTAWIE:
|
| Uwaga!W naszej ofercie można również znaleźć stojaki pod oferowane przez nas keyboardy! |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Mk-902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Mk-902 |
Bluzka Ciążowa Model 1626C Khaki - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Profesjonalny Podsłuch Sejsmiczny Przez Ścianę, Drzwi, Okno itd..
Wielofunkcyjny Profesjonalny Operacyjny Podsłuch Sejsmiczny Przez
Ścianę, Sufit, Podłogę, Drzwi, Okno itd. + Mikrofon Igłowy +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175110680 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590175110680 |
Spódnica maxi z kokardą w talii 252 Red - Bien Fashion
Elastan 8 %
~Modal 46 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 102 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 373 Pink - Figl
Stylowa sukienka w kontrastowym zestawieniu kolorystycznym.
- dekolt okrągły
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- model bez rękawka
- dopasowana góra, rozkloszowany dół
- na dole wstawka z kontrastowego materiału
- sukienka wykonana jest z grubszego piankowego materiału
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z rozcięciem na dekolcie S23 Ecru - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 88 cm | 82 cm |
| 38 | 95 cm | 92 cm | 84 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 90 cm |
| 42 | 97 cm | 100 cm | 94 cm |
| 44 | 98 cm | 106 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model V-6903 Dama De Honor WHite - Axami
Elastan 9 %
~Polamid 79 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Kurtka Damska Model VT034 Black - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model T123 Blue - Tessita
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model VS-338 Jeans - Vena
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model VB-1253 Coral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70C | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
BRIT Premium Senior L (Large) 3kg
Skład:
Kurczak (40%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 26 % |
| Tłuszcz surowy | 13 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,7 % |
| Włókno surowe | 2,5 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 25 kg | 360 g |
| 30 kg | 413 g |
| 35 kg | 464 g |
| 40 kg | 512 g |
| 45 kg | 565 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 59 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 58 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 57 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 61 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 61 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 812-THC-1 Black - Obsessive
Wyjątkowe majteczki dla wyjątkowej kobiety, dla Ciebie! Dlaczego są takie niezwykłe. Bo gdy tylko je zakładasz, czujesz przyjemny dreszczyk emocji i masz ochotę na? jeszcze więcej! Gotowa. Otwórz pudełeczko i pozwól sobie na masę przyjemnych doznań!
Poznaj ich figlarne detale:
- delikatna, czarna siateczka
- elastyczna gumeczka ozdobiona perełkami
- intrygujące wycięcie z przodu
- pikantny, otwarty krok
- przyjemny w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Torro Beige - Dursi
~Viscosa 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |


_141534.jpg)