Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Delikatna bluzka B70 kwiaty/ecru - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Lauren Design Zabawka Fun rozmiar 17 cm x 5 cm Brązowy pikowany + Beżowy
O produkcie zabawka z klasą dla naszych milusińskich kolorystyka pasująca do legowisk bezpieczna, nie zawiera elementów plastikowych lub gumowych
Wykorzystane materiały trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie i gryzienie
100% poliester
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 04170702 |
Planet Pet Karma dla psów dorosłych ras mini / małych 6 kg
Analiza składu: Białko 28 %, tłuszcz17 %, błonnik2,5 %, popiół 6 %, wilgotność 10 %, wapń 1,3 %, fosfor 0,9 %.
Dodatki na 1 kg: Witamina A 18 000 IU, Witamina D3 1 800 IU, Witamina E 500 mg, E4 miedź 18 mg, E8 selen organiczny 0,25 mg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40416 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40416 |
Duża Tarcza Sylwetkowa "Francuz".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 20084441233 |
Spódnica dresowa S-030 Blue Melange - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 84-92 cm | 64-80 cm |
| 38 | 53 cm | 86-98 cm | 68-82 cm |
| 40 | 54 cm | 90-102 cm | 72-88 cm |
| 42 | 54 cm | 96-110 cm | 76-92 cm |
| 44 | 54 cm | 100-114 cm | 78-98 cm |
| 46 | 55 cm | 108-122 cm | 83-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | Profesjonalna torba medyczna 42l. TRM 74 |
Sukienka Model L257 Chaber - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 87 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 88 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
MAGNUM MIG 250MMA IGBT OPEN - NOWOŚĆ
Inwertorowy półautomat spawalniczy MAGNUM MIG 250MMA OPEN przy którego produkcji wykorzystano wysokiej jakości tranzystory IGBT.Umożliwia spawanie metodami MIG/MAG oraz MMA. Wyposażony w: euro gniazdo, funkjce testowego wysuwu drutu, dwa cyfrowe wyswietlacze, wysokiej klasy dwu-rolkowy podajnik drutu, gniazdo zasilania podgrzewacza gazów 36V, wentylator, wygodny uchwyt transportowy. Zastosowania: prace warsztatowe, prace remontowe, motoryzacja, spawanie konstrukcji lekkich.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Komplet Łopat A + B 118mm x 25mm x 2mm (342) Pióra
Łopaty pasują również do wielu innych modeli.
| W zestawie znajdują się dwie sztuki łopat górnych (A) oraz dwie sztuki łopat dolnych (B) |
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 342-16/17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 342-16/17 |
8in1 Delights M - średnia kość do żucia z mięsem z kurczaka zawiniętym w skórę wołową
- pielęgnują zęby redukując osad i zapobiegając osadzaniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- długotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
- bez sztucznych barwników i wzmacniaczy smaku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102434 |
| EAN | 4048422102434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102434 |
| EAN | 4048422102434 |
Sukienka Model 129-4 Justyna Black/Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 90 cm | 82 cm |
| M | 84 cm | 84 cm | 76 cm |
| S | 78 cm | 78 cm | 70 cm |
| XL | 96 cm | 96 cm | 88 cm |
| XXL | 98 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Francodex Płyn do przemywania oczu psów i kotów 125 ml
Produkt dostępny również w wersji dla szczeniąt i kociąt. WŁAŚCIWOŚCI: PŁYN DO PRZEMYWANIA OCZU zapewnia doskonałą higienę oczu, przy założeniu starannego i regularnego przemywania konturów oczu oraz powiek.
Produkt usuwa kurz, który może podrażniać spojówki i powodować ich zapalenie.
Koi podrażnienia.
Pozwala oczyścić kanaliki łzowe, dzięki czemu łzy mogą normalnie wypływać. Odczyn pH identyczny jak w przypadku łez zwierzęcia, co pozwala uniknąć podrażnień. Stosowanie produktu zapobiega powstawaniu brzydkich plam na sierści w okolicach oczu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172182 |
| EAN | 3283021721827 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172182 |
| EAN | 3283021721827 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 4114 Beige - Mewa
Klasyka gatunku damska koszula nocna na szerokich ramiączkach.
- wykonana z dzianiny wiskozowej Vistex
- elegancka gipiura przy dekolcie nadaje całości charakteru zmysłowości i subtelności.
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Beżowy |
Brit Care Grain-free Giant Salmon & Potato - karma bez zbożowa z łososiem i ziemniakami 3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Figi Model VF-280 Ecru/Seledyn - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
ZAMSZOWE SZPILKI VICES 5051-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544199 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620087 |
Trixie Podkładka pod miski \"Milk & More\"
- z plastiku
- nie ślizga się
- wymiary 44 x 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24474 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24474 |


_141508.jpg)