Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model L012 Green - Lou-Lou
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 112 cm | 100 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 113 cm | 104 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 114 cm | 108 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 115 cm | 112 cm | 98 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Zielony |
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1/2\'\' 340Nm ZESTAW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 136 cm | 101 cm | 116 cm |
| M | 94 cm | 131 cm | 96 cm | 111 cm |
| S | 93 cm | 126 cm | 91 cm | 106 cm |
| XL | 96 cm | 141 cm | 106 cm | 121 cm |
| XXL | 97 cm | 146 cm | 111 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shakira PT M-131 Brown - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 68-82 cm | 88-96 cm |
| M | 86-92 cm | 68-77 cm | 86-93 cm |
| S | 82-88 cm | 68-77 cm | 82-89 cm |
| XL | 94-100 cm | 78-87 cm | 96-101 cm |
| XXL | 98-104 cm | 78-87 cm | 98-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model CARINA-6 Green - Euro Fala
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36/70B | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 38/75C | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 40/75D | 73-77 cm | 93-95 cm | 40 | D |
| 42/80D | 78-82 cm | 98-100 cm | 42 | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Euro Fala |
| Kolor | Zielony |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Kry Peche-Bianco M-363 Coral/White - Marko
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Figi Model K340 Yasminne Jaśmin - Gorsenia Lingerie
Bardzo wygodne, pełne figi wykonane z delikatnej, gładkiej satynowej dzianiny w jaśminowo - łososiowym kolorze. Tył gładki, z przodu wstawka z pięknego haftu. Nogawki wykończone delikatną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
BOTKI SZNUROWANE Z KOKARDKAMI C-7101 DENIM - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
MUKLUKI Z KOKARDKAMI M877B CNBM877B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Proso senegalskie w kłosach 3szt. 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Kanapa głęboka XL - alcantara - red
zamsz tapicerski / alcantara - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra - miękki i delikatny w dotyku materiał, antyalerginczy, stosowany do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
wełna syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Drobne zabrudzenia mozna usunąć szczoteczką z płynem do prania. W razie potrzeby mozna wyprać w pralce. Wtedy wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwak, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim poduszki i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki wypełniające kanapę w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: 90 x 70 cm Waga ok. 4,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-red |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KGXL-red |
Czółenka Model KB3YYZ-7994 Black - Heppin
Wysokość platformy 1.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23.2 cm |
| 36 | 23.7 cm |
| 37 | 24.4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Toasties Vegetables - ciasteczka warzywne dla gryzoni 150g
z dodatkiem pięciu rodzajów warzyw. Wzbogacają codzienną dietę w składniki odżywcze, minerały oraz witaminy A, D3 i E.
Dodają siły witalnej i fantastycznie smakują.
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (marchewka 10%), roślinne ekstrakty białkowe, minerały.
Analiza chemiczna: białko surowe 10%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 10%,
popiół surowy 6%.
Dawkowanie: należy podawać 1 do 8 ciastek dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462005 |
Koszula Damska Model B63 1185 Navy - Nife
- urzekająca koszula damska
- wykonana z delikatnego i zwiewnego materiału
- marszczenia na dekolcie
- rekawy zakończone delikatnym mankietem
- zapinana z przodu na guziki
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 92 cm |
| 38 | 61 cm | 96 cm |
| 40 | 62 cm | 100 cm |
| 42 | 63 cm | 104 cm |
| 44 | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Wiatrówka Łamana British Mark-19TG, 4,5mm/Sprężynowa.
Łamaną
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620172 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620172 |
Czapka Damska Model Margo Pompon Grey - Kamea
~Polamid 55 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Okulary HD VISION - Dla Kierowców i Nie Tylko!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907392436 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907392436 |
Kamera Nagrywająca Ukryta w Halogenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620032 |
Z008-04 / Wew. Inner Shaft With Lower Gear - Zębatka Z Wałem Wewnętrzym
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-04 / wew. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-04 / wew. |


_250052.jpg)