Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
Slipy Model Slip Authentic Red - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model MOE223 Ecru - Moe
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 65 cm | 104 cm |
| M | 69 cm | 64 cm | 100 cm |
| S | 66 cm | 63 cm | 96 cm |
| XL | 75 cm | 66 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
PLANET PET Talarki z kurczaka 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40003 |
POMPA HYDRAULICZNA INGRESOLL RAND UR50 ,PUMP40LA ,PUMP40LA 101, 401 500 LRG TPR, 550134619
Numery do celów porównawczych:
PUMP40LA ,PUMP40LA 101, 401 500 LRG TPR, 550134619
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17064AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17064AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Laser Zielony – Zasięg Wiązki 100km! + Końcówka Disco.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150345 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150345 |
Kamera Endoskopowa/Inspekcyjna USB (pod komputer) + Podświetlenie 4-Led itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620001 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Eva Fata M-479 Sky Blue - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium kąpielowy typu bikini
- idealny na małe i średnie biusty
- najnowsza kolekcja Lato 2018
- śliczna kolorystyka doskonała na plażę, która cudownie podkreśli Twoją opaleniznę
- biustonosz bez fiszbin, wiązany na szyi i plecach
- seksownie zbiera piersi do dekoltu, modeluje je i optycznie powiększa
- miseczki usztywniane ze stałym push-em, niewyjmowanym z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L, XL)
- przy dekolcie delikatna, urocza, koronkowa lamówka typu \"Lovely Lace\"
- figi wiązane po obu stronach bioder- wzorzyste z przodu, gładkie z tyłu
- krój optycznie wydłuża nogi
- włoska, elastyczna tkanina
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Duży Profesjonalny Pokrowiec/Torba Na Wykrywacz Metali.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773426799 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773426799 |
SZTYBLETY Z MOTYWEM ZWIERZĘCYM C-7105G CNBC-7105G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model M025 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Blackardi chemise Turkus - Obsessive
- regulowane ramiączka ? idealne dopasowanie
- głęboki dekolt z delikatną koronką
- fiszbiny unoszące biust
- miseczki zdobione zakładkami tworzącymi paseczki
- urocza, satynowa kokardka między miseczkami
- koronkowe obszycie ? perfekcyjne wykończenia!
- gładki tył
- bardzo przyjemny i elastyczny materiał ? perfekcyjnie układa się na ciele (90% poliamid, 10% elastan)
- seksowne stringi w komplecie
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Zielony |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm mordka na czerwonym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Karen Granatina M-394 Orange - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach
Świetne kolory idealne na plażę
Figi na podszewce, klasyczny krój.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Bluzka Model S084 Model 1 - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 51 cm | 65 cm | 94 cm |
| M | 60 cm | 51 cm | 64.5 cm | 89 cm |
| S | 59 cm | 51 cm | 64 cm | 84 cm |
| XL | 62 cm | 51 cm | 65.5 cm | 99 cm |
| XXL | 63 cm | 51 cm | 66 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Luca Milk - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
ZOOLEK Filtrax KH(słoik) 5x100g/produkt filtracyjny
Nieodpowiednia twardość wody może powodować obniżenie odporności ryb, trudności w uzyskaniu narybku, a w skrajnych przypadkach stanowi bezpośrednie zagrożenie dla życia.
Zolux Zabawka dla psa winylowa gazeta 17 cm
- Wybór piłek sportowych, gazet, marchewek lub nawet jeży – tyle kształtów, które uszczęśliwią psy.
- Doskonałe do stymulacji psa dzięki dźwiękom, jakie zabawki wydają, gdy pies je gryzie. Dzięki temu pies będzie miał jeszcze większą ochotę do zabawy, dając upust swojej energii. Długość: 17 cm Szerokość: 4 cm Wysokość: 3 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480796 |
| EAN | 3336024807965 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480796 |
| EAN | 3336024807965 |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier płomienie
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
TETRA TetraPro Energy - Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych 12g/ sasz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149335 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149335 |


_141499.jpg)