Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Alkomat Cyfrowy Blow in Excellent.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE CZARNE ZY118 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model F3 Dark Grey/Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107.5 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| 36 | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| 38 | 108.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 109 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| 44 | 110 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 46 | 110.5 cm | 122 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 201-1 White - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
GF Kurtka czarna SOFTSHELL U70/7
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Figi MIRIAM Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Filtr paliwa Fiat IVECO nr porównawczy New Holland 87487344, 504287009
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 504287009, 87487344 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 504287009, 87487344 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Specific CRD-2 WEIGHT CONTROL 7,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Stringi Model 169 Beige - Gabidar
Kuszące stringi damskie.
- ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- z tyłu rozcięcie
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Beżowy |
Wizjer/Judasz Do Drzwi + Zapis + Detekcja Ruchu + Zewnętrzny Czujnik + Ekran LCD.
Wysokiej Jakości Elektroniczny/Cyfrowy Wizjer/Judasz Do Drzwi + Zapis
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734152232 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734152232 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Summer Smile M-364 Seledyn - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
Kwieciste zdobienia
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Piżama KOMPLET GRACIOZA (wiskoza) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 50 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 50 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 50 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 50 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 50 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Botki Model KB2010-3 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 22,5 cm |
| 38 | 23 cm |
| 39 | 23,5 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Tropical AstaColor 12g saszetka- Intensywnie wybarwiający pokarm płatkowany dla paletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model Elite I White - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cindy Cosmo-Origami M-454 Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 81-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model Anabel B3 Cream - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120*122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Miska wymienna ze stali nierdzewnej dla psa 1,8 L
Pojemność miski: 1,8 l
Średnica: 20 cm
Pasuje do stojaków: TX-24833 oraz TX-24921
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24843 |
Piżama KOMPLET GIRONA (wiskoza) czarny - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 41 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 41 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 41 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 41 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 41 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
SZPILKI Z DŻETAMI 5090-19R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |


_250040.jpg)