Polyester 17 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Keyboard MK-906 - dla najbardziej wymagających - Lekki Szum Głośników
CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO DYSTRYBUTORA PRODUCENTA MEIKE!
Profesjonalne organy MK-906.
Przedstawiony produkt kierowany jest do bardziej wymagających użytkowników.
Keyboard MK-906 stoją na wysokości zadania i zadowolą amatora a nawet profesjonalistów.
Najważniejsze cechy organ to duży czytelny wyświetlacz LCD
z możliwością wglądu na podstawowe parametry: poziomu głośności, tempa, rytmu.
Ogromna ilość różnorodnych barw dźwiękowych, 5 oktaw, tryb nauki oraz utwory pokazowe.
Dzieki keyboardowi nauczysz sę podstaw zapisu nut oraz wyostrzysz sobie zmysł słuchu.
Grając na instrumentach kształtujesz swoją kreatywność i wrażliwość.
61 klawisze pozwalają na naukę odgrywania akordów i komponowanie rozbudowanej linii melodycznej.
| DANE TECHNICZNE: - 61 klawiszy - wyświetlacz LCD - 5 oktaw - 128 tonów - 128 rytmów - złącze USB - klawiatura dynamiczna - 8 perkusji - 40 przykładowych melodii - kontrola tempa (64 stopnie) i głośności - nagrywanie, odtwarzanie - głośniki stereo - funkcje programowania rytmu |
|
| - funkcja split - funkcja vibratto - funckja sustain - funkcja dual timbress - funkcja tuning - funkcja transpose - metronom taktujący - efekt połosu/wibracji - bass boost system |
| PARAMETRY: Długość: 965 mm Szerokość: 370 mm Wysokość: 155 mm zasilanie z zasilacza sieciowego wbudowane głośniki |
|
|
W ZESTAWIE:
Organy MK 906
zasilacz sieciowy Oryginalne opakowanie Stojak do nut |
IDEALNE NA PREZENT!!!
WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ
SPRAWDZONE I POSIADAJĄ CERTYFIKAT
| Stojaki są kompatybilne z keyboardami z serii MK i innymi modelami, które możesz u nas zakupić. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MK-906 - przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MK-906 - przecena |
Kamera Internetowa 6xLEDS+MIC 5.0MPX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
Zastosowane do produkcji materiały:
zamsz tapicerski /alcantara/ - materiał stosowany na obicia kanapowe i fotele samochodowe,
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Nie zaleca się prania gąbki w przypadku posiadania pralki z małym bembnem.
Wymiary przybliżone:
L 60 cm x W 40 cm x H 8 cm,
Waga ok 0,5 kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
Zestaw Servivalowy GERBER BG Scout Essential Kit.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414946 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414946 |
CHABA Obroża skórzana 18mm / 50cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model 250051 Blue - Enny
- dekolt okrągły wykończony gumką
- z przodu łezka oraz ozdobne wiązanie
- rękaw o długości 7/8
- dół oraz rękawy wykończone są szeroką gumką
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwej tkaniny
- wzór w kwiaty
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38/40 | 65 cm | 105 cm |
| 42/44 | 68 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Rajstopy Wzorzyste Model Semi Sweet 20 den Grey - Fiore
Seksowne rajstopy.
- grubość 20DEN
- bawełniany klin w rozmiarze 3 i 4
- niewidoczne wzmocnienie palców
- oryginalny wzór w poziome paski
Skład: 69% poliamid, 16% elastan, 15% przędza metalizowana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Szary |
Mini-Kamera WiFi/P2P Full HD!! 45-Dni Pracy (cały świat!) + Zapis itd.
Szpiegowska Mini-Kamera FULL HD (obiektyw 1mm!) do...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339121 |
~Polamid 62 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z plastikowymi drzwiami jasno szary-seledynowy
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97152 |
| EAN | 8003507971523 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97152 |
| EAN | 8003507971523 |
Sweter Chloe SWE 091 różowy - MKM
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Spódnica w formie ołówka GR1091 Mleczny - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Top Heli TH6300-02/03 6030-02/03 Pióra, Łopaty - Niebieskie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-02/03 niebieskie |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | TH6300-02/03 niebieskie |
Botki Model KBB306 Black - Heppin
Wysokość obcasa 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE309 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 98 cm | 90 cm |
| M | 93 cm | 94 cm | 86 cm |
| S | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 93 cm | 102 cm | 94 cm |
| XXL | 93 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K080 Green - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 17732 Powder Pink - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 90 cm | 80 cm |
| M | 85 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Body Klasyczne Model BD 026 Black - Vestiva
Elastan 14 %
~Polamid 14 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 301 Pink - Figl
Klasyczna sukienka damska.
- dopasowany krój
- długość midi
- rękaw 3/4
- dekolt w łódkę
- dopasowana do sylwetki
- z tyłu kuszący, głęboki dekolt
- sukienka wykonana z elastycznej dzianiny
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Kombinezon Damski Model K390 Beige - Katrus
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |


_192918.jpg)